SanalPazar.com Satışını Yaptığım Ürünlerin Ödemesini Yapmıyorlar.

Can K. |

28569901 no.lu ürünün ve Sipariş Kodu: 2438114 olan işlemin gönderim işlemi tamamlandı ama ürünü başka biri almış olarak görünüyor diye bana paramı yollamıyorlar. Ürünü alan gerçek kişinin telefonlarını açmaması ve kendisinin hiçbir şekilde ne bana ne de SanalPazar.com'a dönüş yapmaması can sıkıcı ve bu durumda SanalPazar.com ne beni ne müşteriyi düşünüyor sadece kendini düşünüyor...

Önceden kendileri arar ve bilgi alırlardı. Sesli teyit için gerçek kişinin vereceği iki cümleyi bekliyoruz. Adam öldü mü kaldı mı paketim ne durumda hiç bir bilgi alınamıyor ve kötü yanı SanalPazar.com ekibi bu işin arkasından konuşmuyor. Aramıyorlar bile. Olan bize oldu ve paramızı alamıyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Eylül
  13:57

  Değerli Üyemiz,

  Kargo takibi yapılamayan yada kargonun başka bir şahıs tarafından teslim alındığı tespit edilen işlemlerde, finans departmanımız para transferi gerçekleşmeden önce süreci detaylı şekilde incelemektedir.

  Bu gibi işlemlerde alıcı ve satıcı ile iletişime geçilerek alınan karşılıklı teyitler sonunda para transferi konusunda gerekli değerlendirmeler yapılmaktadır.

  Alıcınız ile iletişime geçildiği ve ürün bedelinin 11.09.2015 tarihinde hesabınıza transfer edildiği görülmektedir.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com