SanalPazar.com Satılan Ürünün Parası 3 Aydır Kendi Hesaplarında!

Emre A. |

SanalPazar.com 3 aydır bankalarla yaşadığımız problemden dolayı diye satıcıların onaylanmış para transferlerini yapamıyor. Satıcıyı mağdur ediyor. Nasıl oluyorsa alıcıdan para alınıyor hiç sorun yok ama satıcının hesabına aktarılırken bankayla anlaşıyor bugün yarın 3. aydır satıcıların parasını tutuyor.

Sayın SanalPazar.com yaptığımız hiçbir şikayetinde değerlendirmedi hep en kısa zamanda ödeyeceğiz diye mağdur ediyor satıcıyı. Ödemeleri kendi hesabında bekletmek sayın SanalPazar gönder herkesin ödemesi var faturası var kimseyi mağdur etmek de gerek yok.

Etiketler :

Hizmet/Ürün Alamama Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Mart
  15:30

  Değerli Üyemiz,

  Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır.


  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com