Kazim S. Teşekkür Mesajı

Sorun çözülmüştür, teşekkürler.

SanalPazar.com Satılan Ürünün Ödemesini Yapmadı!

Kazim S. |

21.12.14 tarihinde 37187127 no.lu ürünümü G.Teke isimli üyeye SanalPazar.com üzerinden sattım. Ürünü alan kişi yurtta öğrencidir ve kargo firması teslimatı bir başkası vasıtası ile 22.12.14 tarihinde gerçekleştirmiştir. Site ürünü başkasının teslim aldığı gerekçesiyle tarafıma ödeme yapmamaktadır.

Ekte sunduğum site ve ürünü alan müşteri ile mesajlaşmalardan görebileceğiniz üzere ürün alıcıya teslim edilmiş olmasına rağmen yetkililer sorunu çözememektedir. SanalPazar.com müşteri memnuniyetinde sınıfta kalmıştır.

30.12.2014 tarihinde de ödemenin gerçekleşmemesi durumunda önce tüketici hakem heyeti ve ardından asliye hukuk veya ticaret mahkemelerinde hakkımı arayacağımı beyan ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kazim S.
  11 Mart
  13:03

  Sorun çözülmüştür, teşekkürler.

 • 04 Ocak
  12:33

  Değerli Üyemiz,

  Sanalpazar'da kargo bilgilerinin hatalı olduğu, ürünün farklı bir kişi tarafından teslim alındığı, elden/online teslimat işlemlerinde prosedürlerimiz gereği ve işlem güvenliği adına alıcılardan sesli teyit alınmasının ardından para transferi gerçekleştirilmektedir. Söz konusu kriterimizin üyelik sözleşmesinde de yer aldığını önemle belirtmek isteriz. Dolayısıyla web sitemize üye olan tüm kullanıcılarımız bu şartı kabul etmiş sayılmaktadırlar.

  37187127 numaralı alışverişinizde kargonun alıcı dışında farklı bir şahısa teslim edilmesinden dolayı, alıcınıza bir çok kez geri dönüş sağlanmış ve 29/12/2014 tarihi itibariyle sesli teslimat teyidi alınarak sistemde yer alan banka hesabınıza para transferi gerçekleştirilmiştir.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com