SanalPazar.com Satıcısına Ulaşılamıyor!

Gaye G. |

10 .07.2013 tarihinde SanalPazar.com'un hep giyim üyesinden çanta sipariş verdim. Yaklaşık 14 iş günü süre verildi, kabul ettim. 1 ay sonunda ürün elime geçti. Gümrük gecikmesi denildi. Çok sorun etmedim, fakat çanta resimdekinden farklı geldi.

SanalPazar.com'a onay vermedim satıcı geri alma onayı vermedi. Mesajlarıma geri dönmedi. Benim iade edebilme hakkım var. SanalPazar.com iki aydır ürün elime geçmeden karttan para çekiyor, benim hatam bu kadar şikayet edilen bir siteden alışveriş yapmış olmam. Eğer iade almazlarsa hukuki yola başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ürün / Hizmet İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  18:19

  Üyemize ulaşılmış ve konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  SanalPazar

 • Gaye G.
  23 Ağustos
  11:15

  Sanal pazar üyesi hep giyimden aldığım çanta iadesiyle ilgili şikayetime cevap verildi diye çözümlendi sandım , bu taktikleriyle ilgili görünüyorlar . Dün akşamüstü arayan bayan çok olumlu şeyler söyledi, İlker bey sizin sorununuzu çözecek ben izne ayrılıyorm dedi, ama hiç birsonuç yok böyle saygısızlık sorumsuzluk olamaz sanal pazara defalarca mesaj attım cevaplamış görünmek için hazır mesajları var onu gönderiyorlar haksız kazanç bu durum GOLD kuruluşu olduğu için güvendim ama en güvenilmeyen sitelerdenmiş . Ben hata yaptım öncelikle şikayetleri okumadım, kimse madur olmasın, söz verdikleri gibi halletmedikleri takdirde yarın sabah savcılığa suç duyurusu yapacağım.

 • Gaye G.
  21 Ağustos
  00:04

  sanal pazardan aradılar ama halen sonuç yok verilen sözler tutulmadı bana adres verilecekti,hep giyime bilgi verilmiş yine hiç umurlarında değil İLKER bey konuyla ilgili denildi bekliyorum çözülmediği takdirde iki gün içinde savcılığa suç duyurusu yapacağım bu kadar ilgisizlik,saygısızlık olamaz bu haksız kazanç oluyor,verilen hiçbirsöz yerine getirilmedi.

 • 20 Ağustos
  18:17

  Üyemize ulaşılmış ve konu hakkında bilgi verilmiştir.

  Saygılarımızla,
  SanalPazar