10 Haziran 2015

SanalPazar.com Paramı Rehin Aldı.

Siparişim alıcı tarafından onaylanan ürünün para transferini askıya almışsınız. Bu ne kadar yakışık almayan bir durumdur. Üstelik bu mesaj sabah 09:00'da atılmış ben alıcıyla telefonda görüştüm kendisi kimsenin onunla irtibat kurmadığını söyledi. Ben buradan gelecek parayla çevreme sözler veriyorum fakat sizler beni mağdur duruma sokuyorsunuz paramın derhal tarafıma geçirilmesini arz ediyorum aksi takdirde şikayet edeceğim.

Satış yapılan ürün karşılığında firmaya komisyon ödeme konusunda sıkıntı olmuyorken bizim sorunumuza hiçbir şekilde yardımcı olunmuyor.

Meriç 761 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi19 Haziran 2015

    Değerli Üyemiz, Kargo takibi yapılamayan yada kargonun başka bir şahıs tarafından teslim alındığı tespit edilen işlemlerde, finans departmanımız para transferi gerçekleşmeden önce süreci detaylı şekilde incelemektedir. Bu gibi işlemlerde alıcı ve satıcı ile iletişime geçilerek alınan karşılıklı teyitler sonunda para transferi konusunda gerekli değerlendirmeler yapılmaktadır. Ayrıca askıya alınan işlemlerde finans departmanımızın işlem sırasına göre saba 10:00’dan sonra arama işlemlerini başlattığını belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön