SanalPazar.com Paramı İade Etmiyor.

Cihan K. |

SanalPazar.com'dan 08.08.2014 tarihinde alışveriş yaptım fakat alışverişe bloke koydular ve paranın 10 iş gününde kartınıza iade edileceğini bildirdiler. Miktar 260 tl ve bugün 19.gün hala para hesabıma geçmedi. Bana banka ile görüşün diyorlar banka ile 2 kere görüştüm iade işlemi gözükmediğini söylediler ve bana birde iade dekontu gönderdiler fakat benim ne adım yazıyor nede kart numaram. SanalPazar.com beni oyalıyor. Lütfen iade işleminin en kısa sürede gerçekleşmesini istiyorum aksi taktirde resmi mevkilere başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Eylül
  13:48

  Değerli üyemiz,

  Bahsi geçen 28488342 numaralı işlemde alıcı değil, satıcı olarak görünmektesiniz. Ayrıca işleminizin, Cep Bekçisi sisteminin amacı dışında kullanılması nedeniyle iptal edildiğini belirtmek isteriz.

  Sanalpazar.com üzerinden size ilettiğimiz bilgilerden farklı bir bilgi verememekteyiz. Zira banka kartı iadelerinde, bankaların bizlere sunduğu iade/iptal altyapılarını kullanmaktayız ve bu kapsamda iade talebimiz bankaya iletilmiştir. Size ilettiğimiz ekran görüntüsünde yer alan işlem numaralarıyla bankanızın farklı bir biriminden ya da şubenizden detaylı bilgi talep etmenizi öneririz.

  Saygılarımızla
  Sanalpazar.com