21 Ocak 2014

SanalPazar.com Paramı Hesabıma Yatırmıyor

14414780 numaralı alışverişim için tarafıma yatırılması gereken para, hesabıma yatırılmamış, hiçbir zaman benden istenmeyen fatura, satış sözleşmesi, ıslak imza, kimlik fotokopisi gibi detaylar talep edilmiştir. Kendisini, kişisel bilgi toplama aracı olarak gören SanalPazar'dan şikayetçiyim.

Alıcıya belirtilen saatlerde ulaşmak yerine, farklı zamanlarda ulaşmaya çalışıp ulaşamadıkları için beni farklı teyit yöntemleriyle oyalamaktalar. 70'in üzerindeki alışverişlerimde hiçbir suretle bu tip yollara başvurmayan SanalPazar'ın ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim.

Ahmet 176 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz; Alıcıların ödemesine onay verdiğimiz esnada size ilettiğimiz bilgilendirme mesajında da görebileceğiniz gibi fiziksel olarak kargo takibi yapılamayan işlemler ve alıcı dışında farklı kişi/ler tarafından teslim alınan kargolar için bu tür kontroller gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bu uygulama hakkında Üyelik Sözleşmemizde de bir açıklama yer almaktadır. 14414780 numaralı işleminizde 21/01/2014 tarihinde alıcı üyeye ulaşılmış ve teyit alınmıştır. Ancak ilgili departmanımız tarafından talep edilen faturayı gönderemeyeceğinizi belirttiğiniz için sizden satış sözleşmesi göndermeniz rica edilmiştir. Tarafımıza talep edilen belgeleri göndermek istemediğinizi belirterek, işlemin iptal edilmesini istediğiniz görülmektedir. Talebiniz doğrultusunda ilgili işlem iptal edilerek alıcının kredi kartına iade edilmiştir. İş ortaklarımız olan ilgili bankalara karşı olan sorumluluğumuz ve kendi güvenlik prosedürlerimiz nedeni ile, yapılan İşlemin/ticaretin gerçekliğini fiziksel olarak görebilmek adına üyelerimizden bu tür bilgi ve belgeler talep edebilmekteyiz. Saygılarımızla; SanalPazar.com

  • Ahmet25 Ocak 2014

    Maalesef, hayal kırıklığı. İşlem, talebim üzerine iptal edildi. SanalPazar'ı kimseye önermeyeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön