01 Ekim 2014

SanalPazar.com Param İade Edilmedi.

Söz konusu site üzerinden P** adında bir satıcıdan 22537422 işlem kodu ile Grundig Gnb 1445 Laptop için menteşe aldım. Parayı kredi kartımdan 3 taksit olacak şekilde ödedim. Ancak söz konusu satıcı hiçbir gerekçe göstermeden siparişi iptal etti ve site yöneticileri söz konusu satıcıya uyarmama rağmen hiçbir müeyyede uygulamadı. Söz konusu site yöneticileri mağdur olan kişilere sahip çıkmayıp, mağdur eden satıcılara sahip çıkmaktadır. Henüz param iade edilmedi.
Siteden şikayetçiyim.

Ali 1.067 Okunma

Cevaplar

  • Ali13 Ekim 2014

    Sanalpazar.com sitesini bir daha tercih etmem. Çünkü site kendi itibarına zarar veren satıcılar ile çalışmaya devam etmekte ve dolayısıyla müşteri kaybetmeyi göze almaktadır. Bu konuda site sahiplerinin tercihine saygı duyarım..

  • SanalPazar.com Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli üyemiz, Sanalpazar.com mesaj sistemi üzerinden de ilettiğimiz gibi iptal işlemi sonrasında (01/10/2014 tarihinde) ürün bedeli, ödemeyi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza iade edilmiştir. Ayrıca sistemimizde yer alan e-posta adresinize de iade işlemine ait ekran görüntüsü iletilmiştir. Bu ekran görüntüsünde yer alan onay numarası ile bankanıza ulaşabilir ve iade işlemini teyit edebilirsiniz. Cep Bekçisi sistemimiz, size ürün göndermeyen satıcılar için tek taraflı puan ve yorum verme hakkı tanımaktadır. “Bana Özel / Aldıklarım” sayfanıza ulaşarak, bu hakkınızı en iyi şekilde kullanmanızı öneririz. Zira bu puan ve yorumlar, üyelerin itibar sayfasını oluşturmakta ve SanalPazar itibarları, belli bir ortalamanın altında olan üyelikler tarafımızdan iptal edilmektedir. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön