SanalPazar.com Para Transferi Yapmıyor..

Engin B. |

SanalPazar.com'dan sattığım ürünlerden paramı alamadım. 2 haftaya yakın zaman oldu paramı vermediler. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorsunuz 0***** numaralı telefonu aradığımızda müşteri hizmetlerine ulaşamadan sayfamızda bulunan iletişim bölümüne yazın diyor ama kaç defa yazmama rağmen geri cevap vermediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Engin B.
  09 Kasım
  19:19

  Bana yazılanı herkes görüyor. 12.01.2016 tarihinden itibaren para transferleri yapılacaktır yazıyor. Aradan tam 6 ay geçmesine rağmen hiçbir para transferi olmadı. İnsanları kandırıyorlar paramızın üstüne yatıyorlar. SanalPazar.com sitesine karşı hiçbir güvencem kalmadı.

 • 29 Mayıs
  17:00

  Değerli Üyemiz,

  Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır.

  Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com