SanalPazar.com Para Transferi Gerçekleştirmedi!

Yasin C. |

Para aciliyetinden dolayı satmış olduğum 286203***kodlu ürünümün para transfer işlemi henüz gerçekleşmemiştir. Sattıklarım sayfasının içeriğinde ürünümün altında şu yazmaktadır:
"Ödemeniz 19/08/2014 tarihinde hesabınıza gönderildi."
Bunu gördükten sonra ATM'ye gidip hesabıma baktım fakat hesabımda sanalpazar.com tarafından yatırılmış bir miktar göremedim. Bu durumun ardından sanalpazar.com iletişim bölümünden mesaj atıp durumu ilettim. Bana gelen mesaj:
"Yapılan incelemede ürün bedelinin bugün saat 15:44'de isteme tanımlamış
olduğunuz banka hesabınıza transfer edildiği görülmektedir. Bu
doğrultuda bankanız ile irtibata geçebilirsiniz."

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  12:40

  Değerli Üyemiz,

  YARDIM/İLETİŞİM bölümünden de tarafınıza belirttiğimiz üzere, SanalPazar'da satıcı üyelere para transferi işleminin başarıyla gerçekleştirilmesi için, satıcı üyeye ait bir banka hesabının sisteme tanımlanmış olması gerekmektedir.

  Söz konusu alışverişinizde ise farklı bir şahısa ait banka hesabını sisteme tanımlamanız nedeniyle, üyelik bilgileri ve banka hesap bilgilerinin uyumsuzluğundan dolayı, tarafımızca yapılan ödemeniz banka tarafından tekrar tarafımıza iade edilmiştir.

  Yapmış olduğunuz güncelleme sonrası bugün mesai saatleri içerisinde para transferi işleminizin gerçekleşeceğini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com