SanalPazar.com Para İadesi Gerçekleşmiyor.

Mehmet Ümit K. |

09.07.2016 günü sipariş kodu: 2**8 almak istediğim cep telefonu şarjlı kılıfı firma problemli gözükünce bizzat tarafımdan iptal edilmiştir. Söz konusu iptal ile ilgili 10/07/2016 01:24:03 tarihinde paramın en fazla 7-10 gün içinde iptal edileceği iletildi, ancak halen param iade edilmedi.
Sanalpazar bana telefon numarası veremeyeceğini iletiyor. Üstelik web sitesinde sizi arayacağız diye belirttikleri halde. Konuyla ilgilenmiyor.

Söz konusu ödeme Bank Asya kart ile yapılmış olup Bank Asya artık olmadığından paramı başka bir banka hesabına istedim, ancak halen 16. günde dahi paramı iade etmedikleri gibi muhatapta olmuyorlar. Paramı SanalPazar.com'a gönderdiğim hesaba acil istiyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ümit K.
  31 Ağustos
  21:30

  Uzun sürsede sorunum çözüldü.
  Ama bir kişi değil herkes çözüm odaklı olmalı.

 • 05 Ağustos
  13:30

  Değerli Üyemiz,

  Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili işleminize ulaşamamaktayız. Gerekli incelemeleri yapabilmemiz ve size yardımcı olabilmemiz için YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır.


  Saygılarımızla,

  Sanalpazar.com