Mehmet Y. Teşekkür Mesajı

Çok Teşekkür Ederim. Sorunum Kısa Sürede Çözüme Kavuştur ve Param İade Edilmiştir.

SanalPazar.com Para İademi Yapmadılar!

Mehmet Y. |

534 TL'lik yaptığım alışverişi iptal etmeme rağmen, hatta satıcıda onaylamasına rağmen, hala param kredi kartıma yatırılmadı. Bunun hakkında da net bir cevap alamıyorum. Sürekli ilgili departman ilgileniyor yazısı gönderiliyor mesaj olarak.

Ödememin yapılmasını bekliyorum ve Pazartesi gününden itibaren Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunacağım. Gerektiği kadarda ilgili yerlere şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Şubat
  17:00

  Değerli Üyemiz,

  Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemlerinin süratle yapılmaya başlandığını belirtmek isteriz.

  Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com

 • Mehmet Y.
  11 Şubat
  00:57

  Çok Teşekkür Ederim. Sorunum Kısa Sürede Çözüme Kavuştur ve Param İade Edilmiştir.

 • Mehmet Y.
  11 Şubat
  00:56

  Çok teşekkür ederim. Yaptığım alışveriş iptal olmasıyla param iade edilmiştir. Sosyal medyada söylenenin aksine, konu ile ilgilenmeniz ve kısa sürece sonuca ulaştırmanız gerçekten çok takdir edilebilecek bir davranış. İyi günler

 • Mehmet Y.
  05 Şubat
  12:55

  İade işleminin yapıldığı söylenmektedir. Banka ise daha öyle bir işlemin yapılmadığını ve 3 gün beklememi söylemektedir. 1 Hafta beklicem, bu süre zarfındada bankayla görüşmeler yapacağım. Umarım dediğiniz gibi iade yapılır