SanalPazar.com Ödememi Yapmıyor!

Uğur E. |

SanalPazar.com üzerinden satışa sunduğum "38653900" kodlu, ürünüm satılmış ve sitenin verdiği kargo kodu ile kargoya teslim edilmiştir. Alıcı ürünü teslim almış ve ürüne onay verdiği halde SanalPazar.com paramı vermemek için sürekli önüme engel koyuyor. Müşteri ilişkileri sıfır, muhatap bulamıyorum. Paramı istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  15:42

  Değerli Üyemiz,

  Satıcılarımıza olan para transfer işlemi alıcının onayını takiben bir iş günü sonrasında (Alıcı ürünü teslim almış ise) gerçekleşmektedir. Alıcınızın işleme 23.01.2015 tarihinde onay verdiği görülmektedir.Hafta sonları ve resmi-dini tatiller iş günü sayılmadığı için ürün bedelinin 26.01.2015 15:41 tarihinde transfer edildiği görülmektedir.

  Ayrıca 26.01.2014 tarihinde ürünün alıcınızdan farklı bir kişi tarafından teslim alınması nedeniyle alıcınızdan sesli teyit alınarak transfere yön verildiği görülmektedir. Kargo takibi yapılamayan yada kargonun başka bir şahıs tarafından teslim alındığı tespit edilen işlemlerde, finans departmanımız para transferi gerçekleşmeden önce süreci detaylı şekilde incelemektedir.

  Bu gibi işlemlerde alıcı ve satıcı ile iletişime geçilerek alınan karşılıklı teyitler sonunda para transferi konusunda gerekli değerlendirmeler yapılmaktadır.

  Saygılarımızla,
  SanalPazar.com