SanalPazar.com Ödememi İade Etmedi.

Murat B. |

SanalPazar üzerinden aldığım ürün ile ilgili bir sorun olduğu için satıcı ile uzlaşmaya çalışıyordum. Bu süre zarfında aradan uzun bir süre geçti. Sonunda satıcı ile anlaşamayıp paramı geri iade edeceğim sırada SanalPazar'ın benim yerime otomatik olarak ödemeyi onaylayıp parayı satıcıya gönderdiğini gördüm.

Bunun üzerine SanalPazar ile iletişime geçtiğim halde hiçbir sonuç vermeyen ve laubali bir tavırla ödememi iade etmediler. Ödememin derhal hesabıma gönderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat B.
  29 Mayıs
  12:36

  Siz bir aracı şirket olarak asla ve asla otomatik onay verme yetkisine sahip degilsiniz. Ayrıca satıcı ile benim münasebetim olacaksa sizin aracılığınız ne işe yarayacak ? Böyle saçma sapan bir site olduğunuz bilsem sizin aracılıgınıza hiçbirşey almazdım. Hala daha bilgi vermediniz diyorsunuz. Size diyorum ki satıcı ile mütabakat saglamak için zaman harcadım siz bilgi vermediniz diyorsunuz. Bana şunu söyleyin siz ne halkla 3 gün 24 saat içinde otomatik onay veriyorsunuz ? Böyle birşey hiçbir kanunda yok. Ben paramı istiyorum aksi halde başka makamlara başvuracağım. Böyle saçmalık olmaz. Birde üste çıkmaya çalışıyorsunuz !!!

 • 28 Mayıs
  11:50

  Değerli Üyemiz,

  YARDIM/İLETİŞİM bölümünden de belirttiğimiz gibi, satıcıya mesaj ve telefon yoluyla ulaşmaya çalışarak size yardımcı olmasını rica ediyoruz. Ayrıca alıcının işleme onay verme süresi 3 iş günü 24 saat olmaktadır. Bu süre zarfında SanalPazar YARDIM/İLETİŞİM bölümünden bilgi vermediğiniz için 13056343 numaralı işleme sistem tarafından onay verildiği görülmektedir.

  Satıcı üye ile irtibata geçerek, gelişmeler hakkında YARDIM/İLETİŞİM bölümünden bilgi vermenizi rica ederiz.

  Saygılarımızla;
  Sanalpazar.com