SanalPazar.com Ödeme Yapmıyorlar.

İlyas İ. |

Sanal pazar üzerinden 10/06/2016 de Sipariş Kodu: 275**** tutar 185 TL olan satmış olduğum ürünün ödemesi alıcı tarafından SanalPazar.com 'a yapılmış olmasına rağmen, bana ödeme yapılmıyor. Satış gerçekleştikten sonra 3 iş günü içinde onay verilir ve ödeme hesaba aktarılır. Site üzerinden iletişime geçildiğinde sürekli aynı cevabı verip bekletiyorlar.

Etiketler :

Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlyas İ.
  24 Haziran
  21:17

  Site üzerinden iletişime geçtiğimde sürekli robot mesaj gönderiyorsunuz. Sürekli oyalıyorsunuz gelen mesaj \\\" Sayın İlyas Bey,

  tamamlanan işlemlere ait para transferlerinin en kısa süre içerisinde gerçekleştirileceğini bilginize sunarız.

  Saygılarımızla,
  SanalPazar \\\"

  Eğer ödemem yapılmaz ise resmi kurumlara başvuracağım.

 • 24 Haziran
  14:00

  Değerli Üyemiz,

  Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır.

  Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com