SanalPazar.com Müşterime Satış Yaptım Parasını Alamadım.

Volkan T. |

17675511 no'lu ürünü 21.05.2014 tarihinde Y*** B*** isimli alıcıya sattım, alıcıda kargoyu teslim alıp onaylamasına rağmen paramı teslim alamadım. 24.05.2014 tarihinde SanalPazara uyarı mesajı gönderdim. Ama kimse dikkate almadı uyarıyı. Böyle giderse SanalPazar'dan kimse alışveriş yapmaz.

Yüzlerce şikayet alıyorsunuz. Harcadığımız emeğe zamana paraya yazık değil mi? %5 komisyonunu zaten alıyorsun bir şey diyor muyuz, paramı zamanında isterim ben. Zamanı geçen ödemenin bana faydası yok. Daha 10 şikayet daha var geliyor bekleyin. Dükkanımı da kapatacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Volkan T.
  05 Mart
  21:34

  Tabi tabi klasik lafları döşemişsiniz yine. Ben paramı geç alınca ne anlamı kalıyor? 1 hafta bekletiyorsunuz paramı 1 hafta işletiyorsunuz belki nereden bilecem?

 • Volkan T.
  27 Mayıs
  22:16

  sanalpazarla asla çalışmayın malınızda satılmıyr. satılsa bile 10 günden önce paranızı almanız çok zor.

 • Volkan T.
  27 Mayıs
  22:14

  alıcı onay verdi sanalpazar paramı ödememekte halen ısrarlıdır.

 • 27 Mayıs
  18:02

  Değerli Üyemiz,

  YARDIM/İLETİŞİM bölümünde de belirttiğimiz gibi, alıcınız işleme onay vermediği için para transferi yapılamamaktadır.

  Önemle belirtmek isteriz ki, kargo takip numarasını sisteme girdiğiniz tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde alıcının işleme onay vermesi gerekmektedir. Bu süre dolduğunda Bana Özel - Sattıklarım ekranınızda ilgili ürüne ait bölümde "Onay Hatırlat" linki çıkar ve bu link üzerinden son 24 saat sürecini başlatabilirsiniz. Bu süre içinde alıcının onay vermemesi durumunda işleme Sanalpazar tarafından otomatik onay verilir.

  Ancak alıcınızın 27/05/2014 tarihinde işleme onay verdiği görülmektedir. Bu nedenle 28/05/2014 tarihinde ürün bedeli sistemdeki hesabınıza transfer edileceğini belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla;
  Sanalpazar.com