15 Ekim 2015

SanalPazar.com Müşteri Temsilcisi Keyfi Olarak Üyeliği Askıya Alıyor!

SanalPazar.com müşteri temsilcisi keyfi olarak üyeliğimi askıya aldı ve açmıyor.
SanalPazar.com zaten satıcılar için tamamen bir işkence haline gelmiş.

Birileri size kötü puan vermek için siteye üye oluyor. Sizden ürünü alıyor koşulsuz iade ediyor size kargo ücreti ödetiyor ve ardından kötü puan vererek sizin satışlarınızı baltalıyor. O üye bir daha oradan alışveriş yapmıyor çünkü size kötü puan vermek için üye olup kaçıyor.
SanalPazar.com'da buna çanak tutuyor.

İade ürünler için hiçbir e-ticaret sitesinde puanlama hakkı yokken SanalPazar.com satıcıları
zor durumda bırakıp yıllarca uğraştığı profili hiç etmek için buna izin veriyor.
Hakkınızı arayınca üyeliğinizi askıya alıyor.

Selma 494 Okunma

Cevaplar

  • Selma 15 Kasım 2015

    Nedeni belirtilmeden yıllardır sürdürdüğüm hesabımı silen SanalPazar.com müşteri temsilcisini kınıyorum. Türkiye de masa başında hiçbir çalışana bu tip yetki verilmemeli. Hayatı boyunca bir baltaya sap olamayan bu tip müşteri temsilcileri kendisini SanalPazar.com'un sahibi zannederek fevri olarak hesapları siliyorlar. Çalışma ahlakından uzak olan ve hesabımı silen her kimse bu müşteri temsilcisini buradan herkes adına tekrar kınıyorum. Umuyorum bu yazdıklarımı firma sahibiniz görür ve siz ve sizin gibi çalışanlar için önlemini alır. SanalPazar.com'un arama motorlarında gelişememesinin sebebi siz ve sizin gibi müşteri yetkilileridir.

  • Selma 24 Ekim 2015

    Sildiğiniz üyelikle nasıl iletişim bölümünden sizinle iletişime geçmemi bekliyorsunuz? Kullanıcı adı secured mail adresi bilgileri sizde mevcut. Kontrol edebilirsiniz.

  • SanalPazar.com Temsilcisi22 Ekim 2015

    Değerli Üyemiz, Web sitemizde tamamlanan her işlem sonrası prosedürlerimiz gereği üyelere yorum/puan hakkı verildiğini belirtmek isteriz. Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili işleminize ulaşamamaktayız. Size yardımcı olabilmemiz için YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön