15 Ekim 2015

SanalPazar.com Müşteri Temsilcisi Keyfi Olarak Üyeliği Askıya Alıyor!

SanalPazar.com müşteri temsilcisi keyfi olarak üyeliğimi askıya aldı ve açmıyor.
SanalPazar.com zaten satıcılar için tamamen bir işkence haline gelmiş.

Birileri size kötü puan vermek için siteye üye oluyor. Sizden ürünü alıyor koşulsuz iade ediyor size kargo ücreti ödetiyor ve ardından kötü puan vererek sizin satışlarınızı baltalıyor. O üye bir daha oradan alışveriş yapmıyor çünkü size kötü puan vermek için üye olup kaçıyor.
SanalPazar.com'da buna çanak tutuyor.

İade ürünler için hiçbir e-ticaret sitesinde puanlama hakkı yokken SanalPazar.com satıcıları
zor durumda bırakıp yıllarca uğraştığı profili hiç etmek için buna izin veriyor.
Hakkınızı arayınca üyeliğinizi askıya alıyor.

Selma 496 Okunma

Cevaplar

 • Selma15 Kasım 2015

  Nedeni belirtilmeden yıllardır sürdürdüğüm hesabımı silen SanalPazar.com müşteri temsilcisini kınıyorum. Türkiye de masa başında hiçbir çalışana bu tip yetki verilmemeli. Hayatı boyunca bir baltaya sap olamayan bu tip müşteri temsilcileri kendisini SanalPazar.com'un sahibi zannederek fevri olarak hesapları siliyorlar. Çalışma ahlakından uzak olan ve hesabımı silen her kimse bu müşteri temsilcisini buradan herkes adına tekrar kınıyorum. Umuyorum bu yazdıklarımı firma sahibiniz görür ve siz ve sizin gibi çalışanlar için önlemini alır. SanalPazar.com'un arama motorlarında gelişememesinin sebebi siz ve sizin gibi müşteri yetkilileridir.

 • Selma02 Kasım 2015

  SanalPazar.com'da bir müşteri temsilcisi sanırım kendisini SanalPazar.com'un sahibi zannediyor. Her konu da fevri ve biz satıcıları her seferinde haksız çıkaran bir prosedür uyguluyor. Bu temsilci biz satıcıları canı sıkılınca haklı haksız yıllarca uğraşılan üyelikleri siliyor. Satıcılara buradan uyarı da bulunuyorum. SanalPazar.com'a üye olarak boşuna yıllarca satış yapmaya kalkmayın. Üyeliğinizi silecekler ve boşuna uğraşmış olacaksınız. GittiGidiyor.com, n11.com veya Sahibinden.com sitelerinin yanında çalışanları son derece amatör ve bilgisizler. Ayrıca kendilerince kural kanun koyarak üyeliğinizi siliyorlar. Bu kadar ilgisiz, alakasız ve egoist temsilci başka yerde yok.

 • Selma24 Ekim 2015

  Sildiğiniz üyelikle nasıl iletişim bölümünden sizinle iletişime geçmemi bekliyorsunuz? Kullanıcı adı secured mail adresi bilgileri sizde mevcut. Kontrol edebilirsiniz.

 • SanalPazar.com Temsilcisi22 Ekim 2015

  Değerli Üyemiz, Web sitemizde tamamlanan her işlem sonrası prosedürlerimiz gereği üyelere yorum/puan hakkı verildiğini belirtmek isteriz. Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili işleminize ulaşamamaktayız. Size yardımcı olabilmemiz için YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

 • Selma20 Ekim 2015

  Bugün baktığım da hiçbir gerekçe göstermeksizin üyeliğimi silmişler. Yıllarca sorunsuz alışveriş yapıyorsunuz. Olmadı site de birileri tarafından dolandırılıyorsunuz. Sanalpazar kibirli müşteri temsilcisi bir de üyeliğinizi siliyor. Artık bana SanalPazar.com'dan hakkımı almak düşer.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön