SanalPazar.com Kullanıcının Kabalığı.

Ömer Y. |

C***06 isimli kullanıcıdan böcek ilacı sipariş ettim kargo ile sıkıntı yaşadım, 3 gün alamadım almaya gideceğim gün kullanıcının dediği laf eğer hemen onaylamazsan avukatıma veriyorum savcılığa suç duyurusunda bulunacakmış, yanıltıcılıktan, bir de bize yakıştırdığı hitaba bak, bunun üzerine bedava versen almam dedim.

Nereye gidecekmişsin karşında cahil var sanki dedim, ürünü geri yolladım ama SanalPazar biz mağdurken bide kargo ücretini de bizden kesilecekmiş tamam onuda geçtim bu kullanıcısının hakkında ne yapacak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade Ürün / Hizmet İade Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  14:07

  Değerli Üyemiz,

  4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde sebep göstermeksizin ve kargo ücreti ödemeksizin iade etme hakkınız bulunmaktadır. Size ulaşan ayıplı ürünler içinse, hasar/durum tespit tutanağı düzenlemeniz şartıyla yine kargo ücreti ödemeden iade hakkınız mevcuttur.

  Ancak Cayma Hakkı, teslim alınmış ürünlerin iadesi için geçerlidir ve size gönderilen ürünü hiç teslim almadan iade ettiğiniz için kargo ücretinin satıcı üyeden tahsil edilmesinin mümkün olmadığını bilmenizi isteriz.

  Bu nedenle ürünü teslim almamanız durumunda ürün bedelinden satıcının ödediği kargo ücreti kesilerek, işlemi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza iade edilecektir. Ayrıca satıcı üyeye gerekli uyarılar tarafımızdan gerçekleşmiştir.

  Saygılarımızla;
  SanalPazar.com

 • Ömer Y.
  28 Mayıs
  14:05

  Bu yazidan sadece kargo ucreti mi cikiyor bunumu anladiniz