09 Mayıs 2013

SanalPazar.com Kayıt Dışı Telefon!

Sanalpazar. com satıcılarından Degermedya (KEREM DEĞER) Değer Medya üye adlı şahıstan IMEI kayıtlıdır diye onay aldığım 6 adet iphone 5, 2 ay geçmesinden sonra şuan kapanmıştır, Sanalpazar müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğimde de bana sadece yasal süreçte yanımda olduğunu söyleyen geçiştirmelik ve otomatik mesajlar atılmaktadır.

Böyle bir satıcıya öncelikle onay veren ve kişilerin yorumlarında değişiklik yapmaya izin vermeyen sanalpazar. com'dan şikayetçiyim. IMEI kaydı için gerekli ücretlerin 115 tl x 6 karşılanmasını talep ediyorum.

Serkan 137 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Değerli üyemiz, Gerçekleştirmiş olduğumuz inceleme sonucunda şikâyetinize konu olan siparişinize ilişkin ürün faturasının tarafınıza satıcı tarafından gönderilmemiş olduğu, ancak bu duruma rağmen işleminize onay verdiğiniz tespit edilmiştir. Onayınıza istinaden ürün bedelinin satıcıya aktarılmış olmasına rağmen, Üyelerimizden gelen şikâyetler doğrultusunda satıcıya ait üyelik derhal askıya alınmış ve destek sağlanıncaya kadar satış faaliyetlerine izin verilmeyeceği kendisine beyan edilmiştir. Ayrıca talebinize istinaden başlatacak olacağınız olası bir yasal sürece katkı sağlayabilmesi için işlemin detaylarını içeren kaşe ve imzalı bir belge tarafınıza mail olarak gönderilmiştir. Bildiğiniz üzere SanalPazar, zaman zaman gerçekleşen kampanyalar dışında ürün satışı yapmamaktadır. SanalPazar sadece, üyelerimizin buluşup alışverişlerini gerçekleştirdikleri bir satış platformudur. Bu nedenle SanalPazar'da tüm alışverişler Cep Bekçisi sistemi ile bilginize sunmuş olduğumuz şekilde gerçekleştirilmektedir: 1) Alıcı, ürün bedeli ödemesini güvenli bir şekilde SanalPazar Hesabı'na yatırır. 2) Satıcı, ödemesi yapılan ürünü alıcıya kargolar. 3) Alıcı, kargoyu teslim aldığında üründeki tüm kontrolleri yapıp ürüne onay verir. Alıcının onayı ile birlikte SanalPazar Hesabı'ndaki ürün bedeli satıcıya aktarılır. Benzer bir sorun ile karşılaşmamanız için tarafınıza ulaşan siparişlerinizi kontrol ederek teslim almanızı, özellikle tarafınıza faturasız ulaşan ürünlerde para transferini Bana Özel-Aldıklarım sayfanız üzerinden durdurarak iade sürecini başlatmanızı önemle rica ederiz. Saygılarımızla, SanalPazar

  • Serkan 18 Mayıs 2013

    bilgi verildi fakat hala çözüme varamadık telefonlarımız hala kayıt dışı ve kapalı

  • SanalPazar.com Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Üyemize ulaşılmış ve konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, SanalPazar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön