08 Mayıs 2013

SanalPazar.com Kayıt Dışı Telefon!

Sanalpazar. com - De***ya isimli satıcıdan aldığım telefonun imeisi iptal oldu. Bu problemi yaşattıkları yüzlerce müşteriden sadece biriyim. Yaşanan bu sorundan dolayı üzgünlermiş. Nasıl bir anlayıştır bu? Yani bu iş oldu napalım kader böyleymiş anlayışı. Akabinde ama herzaman biz sizin destekçiniziz yaftası.

Hayretimi ifade eden mesajdan sonra gönderdikleri mesajda -burası alıcıyla satıcıyı buluşturan bir platformdur- cevabı. Böyle bir şey olabilir mi arkadaşlar? O zaman düzgün satıcıları konumlandırsalardı! Pazardaki satıcının yer işgalinden başlayarak izin ruhsat vs prosedüre tabi iken burada nasıl bir sistem işliyormuş!

Hakan 97 Okunma

Cevaplar

  • Hakan30 Temmuz 2013

    Evet üyelerine ulaşılıyorlar hep. Ama sadece bu kadar.. Tüketici hakem heyetine başvurmamı tavsiye ettiler. Telefon meblağı tüketici heyetinin kabul gördüğü aralıkta değil ama. Şimdi bunu bilmiyorlar mıydı yani? Niye boşuna uğraştırıyorlar. İlçe (Tüketici) Hakem heyetine gittim 1199 üstüne bakamıyoruz İl ( Tüketici ) Hakem heyetine gittim 3000 altına bakamıyoruz. Ya şaka gibi. Ben telefonu 1339 a aldım. Neden beni yanlış yönlendiriyorsunuz benim vaktim en az sizinki kadar değerli. Bir daha SanalPazar.Com dan alışveriş yapmam asla..

  • Hakan12 Mayıs 2013

    Sanalpazar dan yetkili kişinin deyişiyle ilgili satıcıdan Cuma gününe kadar olumlu gelişmeler beklediklerini ancak aksi durum netice verirse gold bilgisayarın hukuk biriminin satıcı hakkında yasal süreci başlatmak üzere harekete geçecekleri ve bizimde yasal süreci başlatmamız halinde hertürlü desteği vereceklerini ifade ettiler. Umud ediyorumki bunların hiçbirine gerek kalmaz. İyi çalışmalar

  • SanalPazar.com Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Üyemize ulaşılmış ve konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, SanalPazar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön