SanalPazar.com Kargoyu Alıcı Haricinde Başka Biri Teslim Almış!

İsmail Y. |

Faturalı 05 kasım 2014 Çarşamba günü 1430 TL'ye sattım o gün kargoyla alıcıya yolladım. Laptop alıcıya ulaştıktan sonra hemen onay verdi Perşembe günü öğlen ve sonra cuma oldu SanalPazar.com'a girdim işlemlere baktım kargoyu satıcı haricinde başka biri teslim almış diyerek benim işlemimi incelemeye almışlar. Satıcıdan birde sesli onay istiyoruz diye işlem başlattılar.

Beyse satıcı ona da sesli onay verdi bu işlemleri yapan kişi insanları mağdur edecek ya illa mesaj yazdım paramı bugün kesin yatırım dedim ve bugün cuma paramı banka hesabıma göndermediler sanki bedava para dileniyoruz bu şahıslardan şimdi işim pazartesiye kaldı paraya çok ihtiyacım vardı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  18:14

  Değerli Üyemiz,

  Sanalpazar'da kargo bilgilerinin hatalı olduğu, ürünün farklı bir kişi tarafından teslim alındığı, elden/online teslimat işlemlerinde ve kargo sürecinin takip edilemediği durumlarda alıcılardan sesli teyit alınmasının ardından ilk iş günü para transferi gerçekleştirilmektedir.

  Yapılan incelemede 3410289 numaralı alışverişinizde alıcınızın 06/11/2014 tarihi itibariyle vermiş olduğu onay sonrası, 07.11.2014 tarihinde sesli teslimat teyidi alınmış olup, Iban numaranızın hatalı olması nedeniyle aynı gün içerisinde para transferi gerçekleştirilememiştir. Buna istinaden banka hesap bilgilerinizde yapmış olduğunuz güncelleme sonrası ilk iş günü olan 11/11/2014 tarihi itibariyle para transferiniz sistemde tanımlı olan banka hesabınıza yapılmıştır. (Hafta sonları ve resmi-dini tatiller iş günü sayılmamaktadır.)

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com