SanalPazar.com Kargo Sorunu Hakkında!

Oğuzhan Y. |

SanalPazar.com sitesi üzerinden birkaç parça ürün satın aldım. Kargo ücreti fazla olmasın diye aynı dükkandan birkaç parça alım yaptım. Normal şartlarda 10 desi ye kadar 5,5+KDV kargo ödemem gerekiyor. Aldığım ürün 13 desi tutmuş benden 37,67 TL kargo ücreti alındı. 3 fazla desi için benden 31,18 TL fazla ücret alındı, firmaya başvurduğumda benimle dalga geçer gibi böyle bir cevap verdiler. Yurtiçi kargo ile olan anlaşmamızın detayları aşağıdaki şekildedir. Alımını gerçekleştirdiğiniz ürünün desi 13 olduğundan ötürü, kargo indiriminden %35 yararlanmış olmaktasınız. Bu nedenle, kargo ücreti 37,67 TL olmaktadır. Bu iyi düşünülmüş bir dolandırıcılıktır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oğuzhan Y.
  31 Aralık
  08:58

  Herkes size güvenip alışveriş yapıyor. Sonra satıcının insiyatifinde deyingeçin.

 • Oğuzhan Y.
  14 Kasım
  09:30

  Firmaya buradaki bildirimlerini ilettiğimde 13.11.2015 tarihli cevapları ekteki gibidir.
  Sayın Oğuzhan Y,

  Süreçle ilgili gerekil bilginin önceki mesajlarımızda sizinle paylaşılmış olduğunu, konu hakkında herhangi bir destek sağlanmayacağını bilmenizi isteriz.

  Kargo ücretini satıcı üyeden talep edebilirsiniz. Kendisinin yardımcı olmaması durumunda resmi mercilere şikayetinizi iletebileceğinizi bilginize sunarız.

  Saygılarımızla,
  SanalPazar

 • Oğuzhan Y.
  13 Kasım
  09:19

  Bu platforma yazmadan önce siteyle iletişime geçtim ve aynı mesajı onlara da ilettim gayet normal olduğu söylendi ama şimdi derhal iletişime geçilecektir diyorlar. Buradaki mesajları olduğu gibi müşteri hizmetleri departmanlarına şikayetimi de ekleyerek gönderdim.

 • 13 Kasım
  09:00

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle yaşadığınız mağduriyet nedeniyle üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.

  Kargo sürecinin alıcı ve satıcı üyelerimizin inisiyatifinde olduğunu belirtmek isteriz. Satıcınız Gold Dükkan abonesi değilse kargo indirimi, sizin de ifade ettiğiniz gibi %35 olarak uygulanacaktır. Kargo desisi artıkça ödeyeceğiniz kargo ücreti de artmış ve çok fazla kargo ücreti ortaya çıkmış olarak görülmektedir.

  Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili işleminize ulaşamamaktayız. Size yardımcı olabilmemiz için YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com