14 Mayıs 2014

SanalPazar.com İptal Ettiğim Ürünün Parası İade Edilmedi.

08.05.2014 tarihinde SanalPazar üzerinden yaptığım 275 tl lık alışverişin iptal edilmesi üzerine ödememin iadesini istedim SanalPazar.com'dan. SanalPazar 09.05.2014 te ödememin ödeme yaptığım kartıma iade edildiğini söylemesi fakat ödemenin karta yansıması 3 iş günü sürer gibi bir bilgi verdiler.

Bekledim fakat gelen giden bir ödeme hala yok. Bankaya gittim görüştün iademin gelmediğini söylemeleri üzerine SanalPazar'dan ödeme yaptıklarına dair dekont alarak bankaya gittim. Fakat dekont üzerinde ne adım ne hesap numaram ne iban bilgim hiçbirisi yoktu. Görevlide bu dekontta benim işlem yapacağım hiçbir bilgi yok dedi. Hak verdim görevliye. Sanalpazar biz ödemeyi yaptık diyor başka bir şey demiyor. Derhal ilgilenmemeleri halinde SanalPazar ile sonuna kadar uğraşacağım.

Halil 881 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi20 Mayıs 2014

    Değerli Üyemiz; YARDIM/İLETİŞİM bölümünden de izah ettiğimiz üzere, 21394552 no'lu işleminiz 08/05/2014 tarihinde iptal edilerek, 09/05/2014 tarihinde finans departmanımız tarafından iade edildiği görülmektedir. Banka kartı iadelerinde, bankaların prosedürlerine bağlı olarak gecikme yaşanabilmekte ve bu iadeler yalnızca talimat yoluyla yapılabilmektedir. Ancak sizin işleminizde talimata gerek kalmadan iadeniz başarılı olarak 09/05/2014 tarihinde yapıldığı görülmektedir. Sistemdeki e-mail adresinize gönderdiğimiz iade edildiğine dair ekran görüntüsü ile birlikte bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Zira iade ekran görüntüsünde bulunan “İşlem numarasından “ bankanız iade edildiğini görmektedir. Bu bilgilere istinaden bankanız tarafından iade edilmediği iddia ediliyor ise “ ödeme itirazında “ bulunmanızı rica ederiz. Saygılarımızla; Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön