10 Şubat 2014

SanalPazar.com Haksız Yere Üyeliğimi İptal Etti

Sanalpazar isimli firma birçok kullanıcısının üyeliğini iptal etti ve Sikayetvar.com'a yazılan her türlü şikayetinde kapatmış olduğu üyeliği bir seferliğine açtı. Ben de üyeliğimin açılmasını talep ediyorum. Haksız yere müşteri mağdur duruma düşürülmemeli bir de üyelik doğrulama yapıp bilgileri saklıyorlar. Bu sefer yeniden hiçbir şekilde üyelik doğrulama yaparak üyelik alınamıyor müşteri her şekilde mağdur bırakılıyor.

Yapılan tavırlar ılımlı değil. Müşteri her zaman haklıdır diye bir durum söz konusu değil. Biz ne istersek onu yaparız deniliyor. Üyeliğim açılsın istiyorum. Aksi halde her yola başvuracağım benimde üyeliğimi açınız lütfen. Gerekirse tüketici haklarına başvuracağım bilginiz olsun.

Serbay 136 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz; Öncelikle belirtmek isteriz ki; SanalPazar.com kurallarına aykırı işlem gerçekleştirdiğiniz ve birkaç kez uyarılmanıza rağmen Cep Bekçisi sistemimizi maniple etmeye yönelik işlemlere devam ettiğiniz için üyeliğinizin silindiği görülmektedir. SanalPazar'ın bu tarz işlemler gerçekleştirmekte ısrar eden üyeliklere karşı olan tavrı bu doğrultuda olmaktadır. Size gerekli tüm bilgilerin verildiğini düşünmekteyiz. Benzer bir konuda şikayetinizi tekrar dile getirmeniz durumunda size aynı içerikte bilgilendirmenin yapılacağını önemle belirtmek isteriz. Saygılarımızla; SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön