21 Ocak 2014

SanalPazar.com Gönderdiğimiz Ürünü Geri Alamıyoruz!

Haziran ayında aldığım bir cihazı kullanırken hiç bir sorun çıkmadığı için satın aldığım kişiyi SanalPazar.com'a onayladım. Fakat onaylama işleminden yaklaşık 4 ay sonra üründe arıza çıktı. Satıcıyla SanalPazar.com aracılığı ile irtibata geçtim. Ürünü gönderirseniz arızasını giderebiliriz denildi. Ürünü 09.12.2013 tarihinde gönderdim ve kargo faturası elimizde.

Fakat bu tarihten beri satıcı ile bir türlü irtibata geçemedik. SanalPazar.com aracılığı ile tekrar irtibata geçmek istediğimizde sitenin bize gönderdiği mesaj "Ürüne onay vermeden önce tarafımıza bilgi vermiş olsaydınız, para transferini durdurabilir ve size gerekli yardımı derhal yapabilirdik.

Şuan için satıcıya mesaj ve telefon yoluyla ulaşmaya çalışarak baskı yapabilmekteyiz. Mağduriyetinizle ilgili satıcıya bir uyarı mesajı gönderilmiş ve size en kısa sürede ulaşarak gereken desteği sağlaması belirtilmiştir." bu şekilde. Satıcı ürünü geri göndermiyor. SanalPazar üzerinden de ulaşamıyoruz.

Vahit 192 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Üyemiz; Telefon görüşmemizde de belirttiğimiz gibi satıcıya mesaj ve telefon yoluyla ulaşılmış, size yardımcı olması rica edilmiştir. Satıcının tekrar bize ulaşması durumunda konu hakkında size bilgi vereceğiz. Ancak kısa süre içerisinde satıcı ile iletişim kuramazsanız lütfen bizi bilgilendiriniz. Bize ilettiğiniz her mesaj için size hem SanalPazar prosedürleri hem de yasal haklarınız konusunda bilgi verilmiştir. Yasal olarak gizlilik yükümlülüğümüz bulunması nedeniyle satıcı üyeye ait sistemimizde kayıtlı bulunan tüm bilgileri paylaşamamaktayız. Satıcı üyenin yalnızca irtibat numaralarını iletebilmekteyiz. Ancak satıcınıza karşı yasal yollara başvurmanız halinde, tarafımızca satım konusu işlemi gösterir belge iletilebileceği gibi satıcı üyenin bilgileri de resmi mercilerin talebi doğrultusunda paylaşılacaktır. Saygılarımızla; SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön