SanalPazar.com Farklı Ürün Gönderdi.

Soner B. |

Sanalpazar.com sitesinden ürün siparişi verdim. Ürün resminde ve ürün açıklamalarında yazan ürünlere göre sipariş verdim fakat ürün bana geldiğinde sitede verilen bilgilerle tutmuyordu. Firmayı aradığımda yanlış yazılmıştır denildi, ürün resmiyle yazılanlar tutuyor fakat gönderdiğiniz tutmuyor dediğimde geçiştirme yolunu seçtiler. Sitede yazan açıklama ve resimler göre sipariş veriyoruz. Neden insanları kandırma yoluna gidiliyor. Böyle bir rezil site görmedim muhatap bulamıyorsun.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  18:11

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle belirtelim ki SanalPazar, zaman zaman gerçekleşen kampanyalar dışında ürün satışı yapmamaktadır. SanalPazar sadece, üyelerimizin buluşup alışverişlerini gerçekleştirdikleri bir platformdur. Bu nedenle alışverişinizi tarafımızla herhangi bir bağlantısı veya ilişiği bulunmayan satıcı üye ile gerçekleştirmiş olduğunuzu belirtmek isteriz.

  Sistemlerimiz üzerinde yapılan incelemede, 2 adet alışverişin bulunduğunu görülmektedir. 20/08/2014 tarihinde satın almış olduğunuz 29426924 numaralı işleminiz için YARDIM/İLETİŞİM sayfamızdan destek ve bilgi talep ettiğiniz görülmekte olup, 5638853 numaralı mesaj üzerinden iade/değişim prosedürü başlatabilmeniz adına gerekli bilgi paylaşımında bulunulduğu ve işleminizin başarıyla iptal edilerek ödeme iadesi yapıldığı tespit edilmiştir.

  27/08/2014 tarihinde satın almış olduğunuz 20013949 numaralı diğer işleminiz için ise, tarafımıza herhangi bir geri bildirimde bulunmadığınız ve destek talep etmemiş olduğunuzu belirtmek isteriz.

  YARDIM/İLETİŞİM sayfamızdan tarafımıza geri dönüş sağlamanız durumunda, Müşteri Hizmetleri ekibimiz sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçerek yardımcı olacaktır.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com