20 Eylül 2013

SanalPazar.com Eminence Yemek Termosu Elimde Patladı!

SanalPazar.com'dan Almış olduğum yemek termosu ilk kullanımda kapağı çıktı.Sıkıştırılmış havası
çıktığı için termos özelliği kalmadı. Aldığım firmadan servise göndermesini rica ettim iki ay sonuç
alamadım. Bana bilgi verilmedi. Sonra eşim uğradı ve durumu öğrenmek istedi. Kullanıcı hatası olduğu ve garanti kapsamında olmadığı söylendi. Üstelik içinden Garanti Belgesi çıkmaz bu yüzden tamirini yaptıramayız garantisi yok denmiş.

Sitede üretici firma tarafından iki yıl garanti kapsamındadır yazıyordu ve bu durumlarda fatura yada kredi kart ekstresi garanti belgesi yerine geçmektedir. Kullanıcı hatası olması mümkün değildir. Düşme yada darbe almadığı bariz bellidir. Satılan ürüne sahip çıkılmadı. Üretici firmada sahip çıkmadı. Zaten istediğim ürünü de göndermeyip farklı bir ürün gönderildi.

Ayşe 282 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi30 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Telefon görüşmemizde de belirttiğimiz üzere satıcınız ile irtibat kurulmuş, garanti belgesini tarafınıza göndermesi iletilmiştir. Satıcı üye ürün garanti kapsamında olduğu için ithalatçı firma ile temasa geçmeniz gerektiğini iletmektedir. Memnuniyet açısından mağduriyetinizi karşılamak için SanalPazar.com cüzdanınıza 20 TL SanalPara aktarımı yapılmıştır. Sorunun devamı halinde Yardım/iletişim bölümünden bizimle temasa geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön