SanalPazar.com Bozuk Ürün Göndermiş!

Mehmet T. |

06/10/2013 tarhinde SanalPazar.com'dan 8738436 ürün kodlu Samsung 32 GB Micro SDHC card aldım.İlk kullanımda anlayamadım (tablette ilk kez kullandığım için ) fakat daha sonra hatalı olduğunu fark ettim.Şu anda hiçbir şekilde kullanamıyorum ve garanti ile ilgili muhatapta bulamıyorum. Çünkü siteden satıcıya ulaşamıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  17:36

  Değerli Üyemiz,

  YARDIM/İLETİŞİM bölümünden bilgi vermeniz durumunda talep ettiğiniz belgelere sistemde kayıtlı e-mail adresinize gönderilecektir.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com

 • Mehmet T.
  25 Haziran
  18:44

  Konuyla ilgili Tüketici hakem heyetine başvurmak istiyorum.Satışla ilgili evrakları adresime postalayabilir misiniz?

 • 25 Haziran
  14:09

  Değerli Üyemiz;

  5494477 numaralı mesaj üzerinden de belirttiğimiz gibi satıcıya mesaj ve telefon yoluyla ulaşmaya çalışarak size yardımcı olmasını rica ediyoruz.

  Yasal olarak gizlilik yükümlülüğümüz bulunması nedeniyle satıcı üyeye ait sistemimizde kayıtlı bulunan tüm bilgileri paylaşamamaktayız. Satıcı üyenin yalnızca irtibat numaralarını iletebilmekteyiz. Ancak satıcınıza karşı yasal yollara başvurmanız halinde, tarafımızca satım konusu işlemi gösterir belge iletilebileceği gibi satıcı üyenin bilgileri de resmi mercilerin talebi doğrultusunda paylaşılacaktır.

  Bundan sonraki işlemlerinizde bu tür sorunlar yaşamamak için, aldığınız ürüne onay vermeden önce ürünün türüne göre gerekli tüm kontrolleri yapmanızı öneririz.

  Saygılarımızla;
  Sanalpazar.com