16 Nisan 2013

SanalPazar.com Bilgi Verilmeksizin Yapılan Üyelik İptali!

Bugün sanalpazar üzerinden alışveriş yaptım. Önce alışverişimin sanalpazar ödeme kontrolünden geçemediği için iptal edildiği mesajı geldi. Bankayı aradım ödeme konusunda herhangibir problem olmadığı ön provizyon işleminin gerçekleştiği bankayla ilgili bir problemin olmadığı anlaşıldı. Sanalpazar yetkililerine mesaj yazdım ödeme işleminin neden kabul edilmediği hakkında bilgilenmek için, biraz sonra siteye giremez oldum.

Üyeliğiniz sanalpazar tarafından iptal edilmiştir şeklinde bir yazı. Ne bir bilgi veren var ne de siteye ulaşabiliyorsunuz. Mesajlarınıza cevap vermiyorlar, telefonları yok güya mesaj daha çabuk bir iletişim aracıymış, hayret verici bir durum insana verdikleri değer bu kadar.

A 262 Okunma

Cevaplar

 • A 25 Nisan 2013

  Bana ikinci kez ulaşan olmadı gereği de yok zaten. Soru sormadım yapılan hareket karşısında yorum yaptım. Otomatik cevaplarla insanları yanıltmanın bir alemi yok, işte sizin saygınız bu kadar...

 • SanalPazar.com Temsilcisi25 Nisan 2013

  Üyemize ulaşılmış ve konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, SanalPazar

 • A 24 Nisan 2013

  Sonuç olarak yapılan davranış yanlış, sanalpazar alışveriş ortamındaki insanları da sanal zannediyor galiba, alışveriş sanal bir ortam olsa da insanların gerçek olduğu hiçbir zaman unutulmamalı, sanalpazar bu tavırlarıyla bunu acı bir şekilde tecrübe edecektir.

 • SanalPazar.com Temsilcisi16 Nisan 2013

  Üyemize ulaşılmış ve konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, SanalPazar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön