SanalPazar.com Belirtilenden Farklı Ürün Gönderdi.

Hatice K. |

SanalPazar.com siteden takı dolabı aldım. Ürün açıklamalardan farklı bir ürün çıktı. Paketten çıkan fatura adresine hemen geri yolladım. Meğer satıcı ürünü 2. el bana yollamış. İçine de kendi aldığı yerin faturasını koymuş. Ben ilk aldığı yere göndermiş olmuşum. Defalarca mesaj yazmama rağmen ne satıcı ne de SanalPazar.com sorunumu çözmedi. Doğru dürüst cevap bile yazmadılar. Şuan elimde ne ürün var ne de parası.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Yanlış- Farklı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Ocak
  17:23

  Değerli Üyemiz,

  Yapılan incelemede 32761028 ürünü 11/10/2014 tarihinde sipariş ettiğiniz ve 16.10.2014 tarihinde teslim aldığınız görülmektedir. Telim aldıktan 3 iş + 24 saat sonra onay vermediğiniz için işleme sistem tarafından otomatik onay verildiği ve ürün bedelinin 22/10/2014 tarihinde satıcıya aktarıldığı görülmektedir. Tüm bu süreç boyunca ürünle ilgili şikayetinizi tarafımıza iletmediğiniz için işleme müdahale edilemediği görülmektedir.

  SanalPazar'la 32761028 nolu işlemle alakalı 28/11/2014 tarihinde iletişime geçtiğiniz ve yaşadığınız problemi aktardığınız görülmektedir. Bu gibi durumlarda üyelerimize para transferi gerçekleşmeden yardımcı olabildiğimizi belirtmek isteriz. Ancak iletişime geçtikten sonra yaşadığınız mağduriyet nedeniyle satıcı üyemize uyarı yapıldığı ancak satıcının iade ürünü teslim almadığını belirtmesi üzerine sürecin uzadığı görülmektedir.

  Ayrıca size yardımcı olabilmemiz için satıcınızın teslim almadığını iddia ettiği ve ürünün kargoda kayıp olduğu tahmin ettiğimiz durum için , sizden kargo şubesi ile iletişime geçerek iade ürünün yeniden size teslim edilmesi konusunda destek almanızı öneririz. İade ürünün satıcıya ulaşmasının ardından satıcınızdan ürünü bedelini talep edebilir ve ürün bedelinin tamamını kartınıza iade edebiliriz.

  Süreci yeniden kontrol edebilmemiz ve size yardımcı olabilmemiz için SanalPazar YARDIM / İLETİŞİM sayfasından iletişime geçmenizi rica ederiz.


  Saygılarımızla,
  SanalPazar.com