SanalPazar.com Aynı Sepette 3 Ürüne 3 Farklı Kargo!

Oytun T. |

Yaklaşık 4 gün önce SanalPazar.com internet alışveriş sitesinden alışveriş yaptım. 3 parça ürün aldım. 1. Aras Kargo ile 6 TL ücretle 2. Sürat kargoyla 5 TL ücretle geldi 3. Üründen hala haber yok.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  11:11

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle belirtelim ki SanalPazar, zaman zaman gerçekleşen kampanyalar dışında ürün satışı yapmamaktadır. SanalPazar sadece, üyelerimizin buluşup alışverişlerini gerçekleştirdikleri bir platformdur. Bu nedenle satışı yapılan ürünler, tamamen bireysel/kurumsal kullanıcılar tarafından yapılmaktadır.

  Bu doğrultuda satın aldığınız birden fazla ürünün satıcısı farklı ise, tarafınıza kargo gönderimleri de ayrı ayrı yapılmaktadır. Dolayısıyla bu tarz yapılan ürün gönderimlerinde taktir edersiniz ki kargo ücretlendirmeleri farklılık gösterebilmektedir.

  Ayrıca Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili alışverişinize ulaşamamaktayız. Size yardımcı olabilmemiz için YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com

 • 26 Mayıs
  16:29

  Değerli Üyemiz,

  Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili alışverişinize ulaşamamaktayız. Size yardımcı olabilmemiz için YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com