SanalPazar.com Aynı Mesajlarla Oyalıyor, Ödeme Yapmıyor.

Birol T. |

14/04/2016'da sattığım ürün alıcı tarafından teslim alınalı ve onay vereli 2 hafta olacak halen para transferini yapmadılar, hep aynı mesajlarla oyalıyorlar " finans departmanımıza iletildi" " en hızlı şekilde yapılacak" "ödemenizin hızlanması için gerekli yerlere bildirdik" bu işin sonu mahkemede bitecek gibi, tüketici mahkemesine gideceğim en kısa zamanda. Resimlerle verilen cevapları gösteriyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  15:00

  Değerli Üyemiz,

  Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır.

  Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com