SanalPazar.com Ambalajı Açılmış - Bandrolsüz Ürün!

Kadir E. |

Ürün, "electrozirve" adlı satıcının ilanında belirttiği gibi "Orijinal Ambalajında" değil balonlu ambalajda gönderilmiş ayrıca garanti belgesi de mevcut değildir.
Mesafeli satış sözleşmesinin 5.4 maddesinde - "Satıcı, malı/hizmeti, satışa çıkartmış olduğu ürün sayfasında belirttiği şekil, nitelik ve özelliklerde; mevcut ise garanti belgesi ve kullanım kılavuzu ile teslim etmekle yükümlüdür" olarak belirtildiğini ve bu maddeye uyulmadığını hatırlatmak isterim. Ayrıca İrsaliyeli Faturada "ez - Elektronik Malzeme" yerine "Toshiba class 10 type 2 16 GB hafıza kartı " yazması gerekir. Ürünün orijinal ambalajı olmadığı için Toshiba Bandrolü de yok. Bu ürünün orijinal olup olmadığı meçhul.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Fatura / Belgeler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kadir E.
  09 Ağustos
  17:33

  Şikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerimi diğer firmalar görürken siz nasıl göremediniz anlayabilmiş değilim. Zaten SanalPazar.com üzerinden 6623048 numaralı mesajıma cevap yazmışsınız. Ulaşmak açısından bir problem olmadığı ortadadır. SanalPazar.com üzerinden yollamış olduğum ileti bir şikayet değildi. Sadece sizin hazırlamış olduğunuz Mesafeli Satış Sözleşmesinin 5.4 maddesini hatırlatmaktı. Çünkü İtibarınız müşterileriniz için önemlidir. Bundan sonraki alışverişlerinizde de bunu unutmamanızı dilerim.
  Saygılarımla.

 • Kadir E.
  09 Ağustos
  17:32

  05 Ağustos 2015 tarihinde yazdığım yorum halen yayınlanmadığı için tekrar yazıyorum.
  Sayın SanalPazar.com
  Bahsetmiş olduğunuz SanalPazar.com üzerinde yer alan yardım/iletişim alanından 21/07/2015 19:08:58 tarih ve saatinde "Ambalaj Sorunu" başlıklı iletim zaten mevcuttur. Sizden de 21/07/2015 19:30:47 tarih ve saatinde cevap gelmiştir. Ürünün iade veya değişimi ve satıcı ile görüşebileceğimi önermişsiniz. Ne yazık ki bunu da daha öncesinden SanalPazar.com üzerinden satıcı (Fatih Ok Bey) ile görüşmüştüm. Kendisi de "Bu kadar uzun uzadıya yazmanıza lüzum yoktur. Sorun varsa ürünü iade edin " dediği için bu yolu izledim.

 • 05 Ağustos
  16:19

  Değerli Üyemiz,

  Öncelikle bilgi ve destek hattımızın, web sitemizde yer alan YARDIM/İLETİŞİM alanı olduğunu ifade etmek isteriz.

  Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili işleminize ulaşamamaktayız. Dolayısıyla alışverişiniz ile ilgili sizlere bu aşamada kontrol sağlayamadan detaylı bilgi paylaşamamaktayız. Size yardımcı olabilmemiz için YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden tarafımızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Bu doğrultuda Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır.

  Saygılarımızla,
  Sanalpazar.com