16 Nisan 2014

SanalPazar.com Almam Gereken Parayı 3 Gündür Geciktiriyor.

SanalPazar.com üzerinden ikinci el bir ürün sattım. 500 TL'ye yapılan ürünün kendi komisyonu düşüldükten sonra kalan kısmını bana göndermesi gereken Sanalpazar.com ödemesi gereken günde site içinde bir yazı ile ödemeyi bekleteceğini sebebinin alıcı tarafın kargo teslimatında isminin geçememesi olduğunu söylemiştir.

Bir güvenlik tedbiri olduğunu düşünüp hoşgörülü olmaya karar verdim (neden 4 gün boyunca bu bilgi ile ilgilenilmeyip tam ödeme gününde böyle bir yola başvurulduğunu anlamamama rağmen) Fakat 3 gündür de site alıcı tarafa telefon edip teyit almıyor ve beni bekletmeyi tercih ediyor, bu arada alıcı site içinden ürünü aldığına dair mesaj gönderdi bile , artniyetli davranıldığını düşünüyorum.

Mehmet 300 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Nisan 2014

    ulaşamadığınızı belirttiğini saatlerde ben kendisiyle telefonla konuştuğum için doğru söylemediğinizi düşünüyorum. bana gönderdiğiniz görüşme saatlerinde kendisi telefonunun yanında olduğunu teyit ediyor hatta son iki denemenizden 3-5 dakika farklarla benim kendisi ile görüşmüşlüğüm var. beni 1 hafta oyaladınız ve karşılığında gerçekliği şüpheli cevaplar veriyorsunuz.

  • SanalPazar.com Temsilcisi17 Nisan 2014

    Değerli Üyemiz; Alıcıların ödemesine onay verdiğimiz esnada size ilettiğimiz bilgilendirme mesajında da görebileceğiniz gibi fiziksel olarak kargo takibi yapılamayan işlemler için bu tür kontroller gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca bu uygulama hakkında Üyelik Sözleşmemizde de bir açıklama yer almaktadır. 19309529 numaralı işleminizde 3 gün boyunca alıcıya sistemimizdeki iletişim numarasından ulaşılamadığı için ürün bedeli hesabınıza transfer edilemediği görülmektedir. Ancak 17/04/2014 tarihinde alıcı üyeye ulaşılmış ve sesli teyit alınmıştır. 18.04.2014 tarihi mesai saatleri içerisinde ürün bedeli sistemdeki banka hesabınıza transfer edileceğini belirtmek isteriz . Saygılarımızla; Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön