21 Şubat 2015

SanalPazar.com Alışverişime Onay Verilmeyip Kredi Kartıma Ücret İadesi Gecikiyor.

Bir firmadan taksitli ürün almak istedim, sahip olduğum karta taksit yapılamayacağını söyledi. Bende SanalPazar.com üzerinden alayım komisyon bana ait olsun faturamı kesin dedim. Firma bunu onayladı üzerine Sanalpazar'dan 500 TL civarı 3D Secure işlem ile alışveriş yaptım. Galiba satıcının bilgisayarından yaptığım için IP numarası aynı olduğu için, " Cep Bekçisi " adında saçma bir sistem olduğunu söyleyip alışverişi onaylamadılar!

Bu da yetmezmiş gibi kredi kartıma iadenin 5 - 7 gün içinde geçeceği söylendi. Sanalpost kullandığım firmamda iade işlemi gerçekleştiğinde müşterime 24 saat içinde yansıyor. Bankayı aradığımda herhangi bir iade görünmüyor.

Satılmış 2.330 Okunma

Cevaplar

  • Satılmış 24 Şubat 2015

    Ben kredi kartımdan para transferi yapıp hem 3-4 gün hesabıma para geçmesini bekleyecek olsam hem de %5 + KDV + Fatura KDV zararını neden göze alayım. Cep bekçisi diye saçma bir sistem ile kendi kendinizi kandırıyorsunuz. %2.5 kesinti ile istenildiği yerden kredi kartı nakite çevrilebilir bunu tüm kuyumcular yapıyor. Şu yapılanlar hiç ticari ahlaka uygun değil.

  • SanalPazar.com Temsilcisi24 Şubat 2015

    Değerli Üyemiz, Üyeler, kendi üyelikleri ile fiziksel olarak ilişkili oldukları başka üyelikler arasında Cep Bekçisi sistemini kullanarak yalnızca para transferi sağlamaya yönelik işlem yapmayacaklarını ve Cep Bekçisi sistemini amacına uygun olarak kullanacaklarını taahhüt ederler. Aksi bir durumun tespiti halinde SanalPazar, gerçekleşen satışa ilişkin fiziksel kanıt niteliğinde olabilecek bilgi ve belgeleri üyelerden talep etme hakkına sahip olmakla birlikte, işlem iptali de yapabilir. Üye Sanalpazar.com’un bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin etmekle yükümlüdür. Ayrıca Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, sistemimiz üzerinde alışverişinize ve Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ulaşamamaktayız. YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlamanız durumunda, Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön