07 Ocak 2016

SanalPazar.com Alıcı Onayına Rağmen Bir Haftadır Ödemem Yapılmıyor.

27.12.2015 günü alımı yapılan, sipariş kodu "2630252" olan satış işleminin ödemesi, üzerinden bir hafta geçmiş olmasına rağmen halen yapılmamıştır. 2 defa mesajla bilgi istenilmiş ve alıcının annesi tarafından teslim alınan kargonun doğrulaması, her ne hikmetse bir haftadır yapılamadığından, ödememin bekletildiği bilgisi dönülmüştür. Arkasında Gold Teknoloji gibi bir marka bulunan "SanalPazar" sitesine, 2 kuruş repo geliri için bu yapılanlar yakışmamaktadır.
Acil olarak mağduriyetimin giderilmesini ve ödemenin yapılmasını rica ediyorum.

Bilgehan 302 Okunma

Cevaplar

  • Bilgehan15 Ocak 2016

    Şikayetime 8 gün sonra dönüş yaptınız ve 19 gün geçmiş olmasına rağmen halen ödeme yapılmış değil. Bari ödemenin yapılacağı net bir tarih dönseydiniz, yaşamış olduğum mağduriyete rağmen bir çözüm sunmuş olurdunuz. Bundan böyle hiçbir satışımda sitenizi kullanmayacağım!

  • SanalPazar.com Temsilcisi15 Ocak 2016

    Değerli Üyemiz, Web sitemizde ana sayfada yaptığımız açıklamada da yer aldığı üzere bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı para transferi işlemlerimizde aksaklıklar yaşanmaktadır. Yaşanan sorunun giderilmesi adına hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürdüğünü bilginize sunarız. Bu süre zarfında göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Aşağıda yer alan web sayfamızdan yapmış olduğumuz resmi açıklamamıza ulaşabilirsiniz. http://www.sanalpazar.com/sp_bilgilendirme.php Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön