SanalPazar.com Alıcı Haksızlık Yaptı!

Barış Y. |

03-01-2014 tarihinde bireysel olarak ilan vermiş olduğum macbook pro laptop ilanımda alıcının ödeme yapmasına ve gerekli olan evrakları yollamamıza rağmen haksızlığa uğratıldık. Alıcıya ait olan kredi kartından çekilen 2360 TL'lik ödemenin kısmen taksit taksit yatırılacağı ile ilgilide duyum alınca artık bu şikayeti yazmam gerektiğini düşündüm. Bu konuda bu mağduriyetimizin derhal giderilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Ürün/ Hizmet Fiyat - Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  11:45

  Değerli Üyemiz;

  Öncelikle belirtmek isteriz ki, ödeme kontrol süreleri her işlem için farklılık gösterebilmektedir. Kontrol kriterlerimiz konusunda sizlere detaylı bilgi verebilmemiz sistem güvenliğimiz açısından mümkün olmamakla birlikte, bu kontrollerin hem ödeme hem de ürün güvenliği adına yapıldığını unutmamanızı rica ederiz.

  Alıcıya yapılan ürün bedeli iadesi, SanalPazar tarafından eksiksiz olarak gerçekleşmektedir. Ancak bankalar, ödeme şekline uygun şekilde iade işlemi yapmaktadırlar. Alıcının ödemesi taksitli ise iadesi de taksitli şekilde kartına yansıyacaktır. Detaylı bilgi için alıcı üyenin bankasına ulaşmasını öneririz.

  Saygılarımızla;
  SanalPazar.com