SanalPazar.com Açık Arttırma!

Ugur E. |

Firma da açıkarttırma kazandım hem de 3 tane kazanmaz olaydım. Sadece sinir sahibi oldum. Satıcı ürünleri yollamadığı gibi SanalPazar tarafından bir yaptırıma tabi olmuyor. Mesela alıcı iseniz ve ödemenizi yapmaz iseniz açıkarttırmalara girmekten men ediliyorsunuz. Ama açık arttırmada ürünlerini yollamayan firmalara açık artırma yasağı getirmek ya da bunu seri halde alışkanlık yapan firmaların dükkanını kapamak SanalPazarın aklına gelmiyor ve veya işine gelmiyor.

Rakip ürün satış sitesin de hem açık arttırmaya katılıp ödemeyen alıcıya hem de açık arttırma ürününü kargolamayan firmaya yaptırımlar var. Buda o siteye ciddiyet ve güvenilirlik katıyor. Aynı ciddiyeti SanalPazar'dan bekliyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme / Yönlendirme Teslimat Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  23:40

  Değerli Üyemiz;

  Öncelikle belirtmek isteriz ki ürün gönderimi gerçekleştirmeyen ve alıcılar tarafından iptal edilen işlemlerde satıcı üyeler 30 gün boyunca açık arttırma formatında satış gerçekleştirememektedir.

  Cep Bekçisi sistemimiz, size ürün göndermeyen satıcılar için tek taraflı puan ve yorum verme hakkı tanımaktadır. “Bana Özel / Aldıklarım” sayfanıza ulaşarak, bu hakkınızı en iyi şekilde kullanmanızı öneririz. Zira bu puan ve yorumlar, üyelerin itibar sayfasını oluşturmakta ve SanalPazar itibarları, belli bir ortalamanın altında olan üyelikler tarafımızdan iptal edilmektedir.

  Saygılarımızla;
  SanalPazar.com

 • Ugur E.
  27 Ocak
  21:44

  Herhangibir cevap yok herhalde firma memnun ....