05 Aralık 2014

SanalPazar.com 1.5 Haftadır Ödemeyi Geciktiriyor, Oyalıyorlar!

SanalPazar.com üzerinden ürün kodu # 35146426 olan bilgisayarımın satışını gerçekleştirdim. Alıcı onayı verdikten itibaren 1.5 haftadır ödeme alamıyorum. Girdiğim banka bilgilerinin doğru olmasına rağmen parayı aktarırken sorun olduğunu söylediler. Bankayı aradık ve sorun gözükmediğini belirttiler ve o iban ve hesap numarasını bizlerde denedik ve gayet başarılı bir sonuç aldık.

Her neyse diyerek hesap bilgilerini değişip yeni bir banka hesabı tanımladığımız vakit yine ödeme alamadık. Geri dönen bir meblağ bulunmamakta diyorlar fakat hesaba gelen para da yok aynı şekilde. Finans departmanından sizlere bilgi vereceğiz diyorlar başka bir şey demiyorlar. Bana bilgi vermeyin, bana paramı verin.

Mustafa 875 Okunma

Cevaplar

  • SanalPazar.com Temsilcisi08 Aralık 2014

    Değerli Üyemiz, Sanalpazar'da para transferi işlemlerinin başarıyla gerçekleşebilmesi için üyelik ad-soyadı ile sisteme tanımlanan banka hesap adının uyumlu ve aynı olması gerekmektedir. 35146426 numaralı işleminizde yapılan incelemede ise üyelik ad-soyadınız ile banka hesap adında yaşanan uyumsuzluk ve farklılıklar nedeniyle para transferi işleminin zamanında gerçekleşemediği görülmektedir. YARDIM/İLETİŞİM sayfamızdan yapmış olduğunuz geri bildirim sonrası sizlerle 6000166 numaralı mesaj üzerinden iletişime geçilerek, para transferi işleminin başarıyla gerçekleştirilebilmesi adına gerekli bilgilendirme ve yönlendirme yapılmıştır. Bu doğrultuda 05/12/2014 tarihi itibariyle para transferi işleminin başarıyla gerçekleştiğine dair tarafınıza ödeme dekontunu ilettiğimizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön