SanalPazar.com 15 Ay Önceki Mesaja Binaen Üyeliğimi Askıya Almış!

Tunc Y. |

Üyelik tarihim 20/11/2010. Bugün SanalPazar.com üyeliğimin verdiğim bir oto ilanından sebep askıya alındığı mesajı geldi! Ben kendilerinden bir uyarı mesajı almadığımı belirtince bana 15-08-2012 tarihinde verdiğim bir oto ilanı için gönderilen mesajı delil gösterdiler.

1 sene önce olan bir olayı bu günkü farklı bir ilanıma delil göstererek üyeliğimi askıya alan zihniyet sizce sanal olarak kalmaya mahkum değil midir? Hata yapılırsa ve ısrar edilirse karşılığı olmalı tabi ki ama bir sene önceki bir olayı referans alarak böyle bir işleme dayanak yapabilecek kadar basit ve dar görüşlü kişilerin böyle bir firmada çalışmaya devam etmesi, gericilik denen şey bu olsa gerek.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Üyelik Çıkış/İptal Hizmet/Ürün Alamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tunc Y.
  23 Aralık
  22:26

  15 Ay önce gönderilen bir adet mesajı delil olarak kullanan ,Ne kadar akıllı ,zeki ve adil olabilirki !,siz bu kafayla ancak bu kadar tutarsız ve ziyankar işler yapabilirsiniz,Sandınızki size yalvarıp özür dileyeceğim değilmi ?,ama yanıldınız siz bir üye kaybettiğinizi sanmaya devam ediniz.

 • Tunc Y.
  11 Aralık
  00:43

  Herkes gericiliği sakallı çarşaflı falan sanıyor ama gericilik giyim ve kuşamda olmaz !Gericilik sanal ortamda sanal ticaret platformu kurup üylerininde sağılacak inek veya yolunacak kaz olarak SANAN ve bindiği dalı kesmeye çalışan zihniyettir.

 • 26 Kasım
  09:36

  Değerli Üyemiz;

  Telefon görüşmemizde de belirttiğimiz üzere SanalPazar.com üzerinde yasaklı ürün ve satış kurallarına uygun olmayan listelemeler gerçekleştirdiğiniz ve birkaç kez uyarılmanıza rağmen bu satışlara devam ettiğiniz için üyeliğiniz askıya alınmıştır. Size örnek olarak belirttiğimiz uyarı mesajı, size ilettiğimiz çok sayıdaki uyarı mesajlarından sadece bir tanesidir.

  Şuan için üyeliğinizin aktif edilmesi maalesef mümkün değildir. Ancak ısrarınız üzere tekrar değerlendirme yapılarak, size YARDIM/İletişim bölümünden bilgi verilecektir. Üyeliğinizin durumu hakkında YARDIM/İletişim bölümünden bilgi talep edebilirsiniz.

  Saygılarımızla;
  SanalPazar.com

 • Tunc Y.
  25 Kasım
  21:41

  Meyve veren ağaç taşlanır derler ama ağacı taşlayan sahibi değildir,o ağacın kıymetini sahibi bilir ve taşlamaz ve akıllı olan kimse durduk yere bindiği dalı kesmez,anlayana sivrisinek saz ,anlamayana davul zurna çalsan anlamaz.

 • Tunc Y.
  25 Kasım
  21:38

  Birkaç kez uyarılma denilen uyarı 15 ay önce yapılmış 1 hafta evvel ne yediğini hatırlayan varmı aranızda !!,bu yapılan haksızlığı protesto ediyorum,ben 15 ay önce farklı bir ilan için uyarılmışım ve sanki bu olayda 15 aydır devam ediyormuş gibi davranıyorlar,ama unuttukları şey meyve topladıkları ağacın dallarını buduyorlar,ileride ne bulupda yiyeceklerse !.