SanalPazar.com 149 %100 Olumlu Satışıma Rağmen Onay Vermedi!

Fatih U. |

149 %100 olumlu satışıma rağmen halen bana güvenmeyip alıcı satışa onay verdiği halde 5 gün önceki satışıma onay vermedi ve bu konuda defalarca mağdur oldum. şimdi soruyorum sana ey
SanalPazar.com alıcıya ulaştıktan sonra yok ben ürünü almadım derse benim ürünlerimin parasını kim ödeyecek?

Birde unutmadan bu satışlardan iki tanesi benden daha önce ürün alan iki tane alıcı olması ayrıca SanalPazar.com açısından daha garip.

Son olarak bu SanalPazar.com'a verdiğim son şans bir daha aynı durum olması durumunda daha daSanalPazar.com'da satış yapmam olur biter benzeri site çok komisyon düşük diye orada satıyorum 3-5 bakmam değişirim siteyi.

Etiketler :

Eksik Kusurlu Ürün/Hizmet Hizmet/Ürün Alamama

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Aralık
  10:34

  Değerli Üyemiz;

  Alıcıların ödemesine onay verdiğimiz esnada size ilettiğimiz bilgilendirme mesajında da görebileceğiniz gibi fiziksel olarak kargo takibi yapılamayan işlemler için bu tür kontroller gerçekleştirmekteyiz. Bahsettiğiniz gibi alıcının “Ürünü ben teslim almadım” demesi halinde en azından ürünün kim tarafından teslim alındığının tespit edilebilmesi için sisteme kontrol edilebilir bir kargo takip bilgisi girmenizi öneririz.

  Ayrıca bu uygulama hakkında Üyelik Sözleşmemizde de bir açıklama yer almaktadır. 12909452 numaralı işleminizde 4 gün boyunca alıcıya sistemimizdeki iletişim numarasından ulaşılamadığı için ürün bedeli 02.12.2013 tarihinde size transfer edilebilmiştir.

  Saygılarımızla;
  SanalPazar.com