30 Ağustos 2013 #1983615

SanalPazar.com'dan İşbirlikçi Yaklaşım!

22.08.2013 tarihinde SanalPazar.com sitesi üzerinden Sanal__Avm isimli bir mağazadan bilgisayar kasalarını temizlemek üzeri elektrikli bir hava kompresörü sipariş ettim, fakat gelen ürünün parçası kırıktı ve kutu içinde sallanıyordu. Bunu satıcıya söylediğimde, ürünün sağlam olduğunu sorunun kargodan kaynaklandığını söyledi.


Ancak aradan geçen 1 hafta boyunca yaptığım (yazışmalardan) sonra bu sorunu ne kargo firması üstleniyor, ne de satıcı kişi. Bende ürünü geri iade ettiğim için paramı da geri göndermiyorlar.


Bu durumda SanalPazar.com sitesi robotları! Sürekli aynı şeyi tekrar ederek kargo tutanağı yoksa parada yok iması ile beni mağdur duruma itiyorlar. Bu konuya çözüm istiyorum.

Yasin 118 Okunma

Cevaplar

  • Yasin02 Eylül 2013

    Yaptığım görüşmeler ve oluşturduğum şikayet sonrasında ilgili kurum veya şahıslardan hiç bir şekilde memnun kalmadım. Bahsi geçen kurum paramı geri iade etmedi ve bana hasarlı ürün gönderen kişiye, itiraz etmeme rağmen benim adıma ödemesini yaptı. Yapılan bu görüşmeler sanal platformun dışına taşınarak gerekli hukuki mercilere sevk edilmiştir. Şahsıma yapılan bu haksızlığı mahkeme kanalı ile çözeceğime inanıyorum.

  • Sanalpazar Temsilcisi01 Eylül 2013

    Üyemize "İLETİŞİM" bölümünden konu hakkında bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, SanalPazar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön