12 Mayıs 2016
#5486857

Sanalpazar Ürün Sattım Ancak 20 Gündür Param Ödenmedi!

SanalPazar.com sitesi üzerinden 1.500 TL bedelli bir ürün sattım. Sipariş numarası 27278**'tir. Site iletişimi üzerinden para transferi konusunda onlarca kez mesaj atmış olmama rağmen, bankayla ilgili bir sorun neticesinde para transferinin yapılamadığı söylenmekte, yine bu sorunun ne zaman çözülebileceği konusunda defalarca kez sormama rağmen bu konuda da belirsizlik dışında bir cevap bulamadım.


Bu şekliyle haksız şekilde satmış olduğum ürünün bedelini kendi hesaplarında tutmaları gerçekten çok üzücü ve moral bozucu. Zaten bir daha o site üzerinden satış yapmayacağım. Lütfen siz bu konuda ilgilenirseniz çok sevinirim.

Kadem Kadem 153 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sanalpazar Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Üyemiz, Bankalar nezdinde yaşadığımız sorunlardan dolayı, 06.01.2016 tarihin itibariyle para transferi ve ödeme iadesi işlemlerinde bazı aksaklıklar yaşanmıştır. Yaşanan sorunların giderilmesi adına ise hukuk ve diğer ilgili departmanlarımız çalışmalarını tüm hızı ile sürdürmektedir. Bu doğrultuda problemlerin aşamalı olarak çözümlendiğini ve 12.01.2016 tarihinden itibaren üyelerimize para transferi, 20.01.2016 tarihinden itibaren de ödeme iadesi işlemleri süratle yapılmaya başlanmıştır. Detaylı bilgi/destek için öncelikle YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden bizlere geri dönüş sağlayabileceğinizi önemle belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

Ziyaretçi Yorumları