04 Şubat 2014 #2274138

Sanalpazar Teknik Destek Mesajla Desteklemiyor, Başvurulabilecek Bir Telefon da Yok

6 gün önce ilan listeleme ile ilgili küçük bir soru sordum SanalPazar.com'a. Bir müşteri danışma hattı olmadığı için sadece mesajla soru sorulabiliyor. Verdikleri ilk yanıt soruyla alakası olmayan bir yanıttı. Sorumu tekrar ettim, "Mesajınız teknik departmanımıza iletilmiş olup, yarın mesai saatleri içerisinde gerekli kontroller sağlanarak tarafınıza bilgi verilecektir.
" diye bir mesaj geldi. Ancak o "yarın" gelmedi bir türlü. 4 gün sonra bir hatırlatma yaptım, "İncelemelerimiz sürmekte olup en kısa süre içerisinde tarafınız bilgi verilecektir." diye bir mesaj geldi. 2 gün sonraki hatırlatmama da aynı yanıt geldi. "Atomu parçalayın" demedim, basit bir soru sordum. Ama yanıt alamıyorum.

Vesile 72 Okunma

Cevaplar

  • Sanalpazar Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz; Öncelikle YARDIM/İLETİŞİM bölümünden tüm mesajlarınıza cevap verildiği görülmüştür. Ancak ilgili departmanımızın yoğunluğuna göre geri dönüş gerçekleştirilmiştir. Tarafınıza telefon yoluyla ve sistemdeki e-mail adresiniz üzerinden ile ilgili departmanımız tarafından detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla; SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön