10 Nisan 2013 #1734969

Sanalpazar Sattığım Ürüne Hasar Verilerek Geri Yollandı!

Sanalpazar üzerinden sattığım ürünü 7 gün iade süresi dolmasına rağmen alıcı sebepsiz yere iade etmek istedi. Üstelik üründe herhangi bir problem olmadığı halde. Uzak mesafeli satış sözleşme 8. maddesi gereğince ürünün iade süresinin dolduğunu iade almayacağımı söylesem de sanalpazar ürünü iade almak için zorladı. Üyeliğimi iptal etmekle tehdit ettiler.


Alıcıyla telefonla görüştüğümde şok yaşadım. Ürünü iade etmesi için sanalpazar'ın zorladığını ve farklı kullanıcılara yönlendireceklerini söylemişler. Alıcı aslında kendisinin ürünü almak istediğini söyledi. Benim sürekli problemli satış yaptığımı söylerek korkuttuklarını söyledi. Son olarak ürün daha elime geçmeden alıcıya para iadesi yapıldı.

Turan 184 Okunma

Cevaplar

 • Sanalpazar Temsilcisi16 Nisan 2013

  Üyemize iletmiş olduğu şikayete istinaden ulaşılmış ve konu hakkında kendisine bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, SanalPazar

 • Turan15 Nisan 2013

  Bana kimse dönüş yapmadı. Ayrıca bundan sonra ulaşsanız neyi çözeceğimizi anlamış değilim. İşlem tamamlanmış biz ürünü iade aldık alıcıda parasını.

 • Sanalpazar Temsilcisi15 Nisan 2013

  Merhaba, SanalPazar olarak taraf tutmadığımızı önemle belirtmek isteriz. Satıcı ve alıcılarımıza hem kurallar hem de tüketici haklarının yasaları nezdinde yanıt vermekte, süreçler hakkında bilgi vermekteyiz. Bu noktada tüketici hakları çerçevesinde gerekenleri tarafsız şekilde kendilerine iletmekteyiz. Saygılarımızla, SanalPazar

 • Turan13 Nisan 2013

  İşlem maalesef sonuçlandı. Ürünü zorla iade aldık. Üstelik sıfır ürün gönderip, 2.el çizilmiş ürün geri aldık. Herkes girsin sanalpazardan ürün alsın, iade süreci geçsede zorla satıcıya iade ettiriyorlar. Olan tabi satıcıyı oluyor.

 • Sanalpazar Temsilcisi10 Nisan 2013

  Üyemize ulaşılmış ve konu hakkında kendisine bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, SanalPazar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön