10 Şubat 2014 #2285157

Sanalpazar Satıcı İle İrtibata Geçirmiyor

Satıcıdan aldığım ürünlerden birisi arıza çıktı. Ürünü de onaylamıştım. Bu arızalı çıkan ürünün değişiminin yapılması için satıcıya sanal pazarın sitesinden mesaj yazdım. Fakat o kadar çok mesaj yazmama rağmen satıcı bana geri dönüş yapmadı. Sanal pazara konu ile ilgili satıcının bana dönmediğini belirttim onlarda "Satıcınıza size yardımcı olması için uyarı iletmiş bulunmaktayız. Satıcının üzerinde baskı uygulamaktayız" falan diyerek sürekli geçiştirdiler.


Satıcının telefonunu isteyerek benim konu ile ilgili satıcıya ulaşmak istediğimi söyledim. Onlarda "Yasa gereği verilmeyeceğini yasal yollara başvurmamı" söylediler. Beni mağdur etmeye bu sitenin hakkı varmı ilk defa böyle bir site görüyorum.

Erhan 157 Okunma

Cevaplar

  • Sanalpazar Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz, 5104619 numaralı mesaj üzerinden de belirttiğimiz gibi satıcıya mesaj ve telefon yoluyla ulaşmaya çalışarak size yardımcı olmasını rica ediyoruz. Yasal olarak gizlilik yükümlülüğümüz bulunması nedeniyle satıcı üyeye ait sistemimizde kayıtlı bulunan tüm bilgileri paylaşamamaktayız. Satıcı üyenin yalnızca irtibat numaralarını iletebilmekteyiz. Ancak satıcınıza karşı yasal yollara başvurmanız halinde, tarafımızca satım konusu işlemi gösterir belge iletilebileceği gibi satıcı üyenin bilgileri de resmi mercilerin talebi doğrultusunda paylaşılacaktır. Bundan sonraki işlemlerinizde bu tür sorunlar yaşamamak için, aldığınız ürüne onay vermeden önce ürünün türüne göre gerekli tüm kontrolleri yapmanızı öneririz. Saygılarımızla; SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön