29 Ocak 2014 #2264318

Sanalpazar Ödeme Onayı Gelmedi

Sanalpazar'dan ürün sattım. Karşı taraf ödemeyi yaptı. Ama ödeme onay süresinde bir bir ifadeyle alıcının adresini göndermiyor. Ben de kargo yapamıyorum. Zaten müşteri iletişim telefonları yok daha iyi hizmet verebilmek için msj yazın hemen döneceğiz deniyor. Ama su an 45 dakikadır bekliyorum ve 5 dk bir sadece msj yazıyorum. Ama ne geri dönüş yapan var ne de olumlu veya olumsuz cevap veren birisi. Kargo şubesinde bu bekleyişim umarım şube kapanmadan biter. İlgisiz bir site.

Engin 184 Okunma

Cevaplar

  • Engin30 Temmuz 2014

    Ödeme kontrol sisteminizde ard niyetli bir alıcıya karşı satıcıyı koruyacak bir şey yapıyor musunuz bilmiyorum. Alıcı daha önce bir satıcıdan benim sattığım bir ürünü alıp belirli bir süre kullandıp cihazı arızalandırdıktan sonra bana göndermek istiyor sizde site kurallarına göre benim geri almam gerektiğini söylüyorsunuz. Ben en azından arıza olduğunu kargo görevlisi ile tutacakları bir tutanağa istinaden kabul edeyim dediğimde siz alıcı iade etmek istediğini belirtip bana iadeyi kabul etmem gerektiğini söylediniz. Bana msjlarıma kısa sürede cevap verdiğinizi söylüyorsunuz verdiğiniz cvplar kalıp cümle otomatik cvplar olduğu aşıkar. Ben sizle uğraşmaktan bıktım usandım satış yapmayı bıraktım. ALLAH bu siteden alan ve satan arkadaşların yarımcısı olsun. ALLAH sabır versin.

  • Sanalpazar Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Üyemiz; Öncelikle belirtmek isteriz ki, ödeme kontrol süreleri her işlem için farklılık gösterebilmektedir. Kontrol kriterlerimiz konusunda sizlere detaylı bilgi verebilmemiz sistem güvenliğimiz açısından mümkün olmamakla birlikte, bu kontrollerin hem ödeme hem de ürün güvenliği adına yapıldığını unutmamanızı rica ederiz. 14516280 numaralı işleminizde alıcınız 29/01/2014 tarihi 10:23 saatinde ürünü satın aldığı, 29/01/2014 tarihi 15:37 saatinde işleme onay verildiği görülmektedir. Ayrıca YARDIM/İLETİŞİM bölümünden gönderdiğiniz mesajlara kısa süre içerisinde cevap verildiği görülmektedir. Saygılarımızla; SanalPazar.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön