16 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3245359

Sanalpazar Müşteri Ürünü Aldığı Halde Paramı Göndermiyorlar!

Web sitemizde kredi kartı ile satış olmadığı için SanalPazar.com üzerinden müşterinin satın almasını sağlıyoruz ancak SanalPazar.com'a mesaj ile sorunlarımız çözülmüyor. Müşterime eksik gönderdiğim ürünü kargoya parasını ödeyerek gönderdim müşteriye ulaşılmadığı için iade oldu bende yeniden kargo ücretini bu sefer ödemeyerek gönderdim müşteri ürünü aldı ama para iade butonuna bastı yani hem ürünü alıyor hem de para sevkiyatına izin vermiyor.


SanalPazar ile bu durumu defalarca yazışmama rağmen bir çözüm alamıyorum müşteri ürünü almış para transferini kafasına göre durduruyor ve SanalPazar'da kargonun alınmış olduğunu bile bile müşterinizle uzlaşın diyor! Paramın transfer edilmesini istiyorum.

Sevil 474 Okunma

Cevaplar

  • Sanalpazar Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Değerli Üyemiz, Sikayetvar.com iletişim/üyelik bilgilerinizi göremediğimiz için, Sanalpazar.com üyelik hesabınıza ve ilgili alışverişinize ulaşamamaktayız. YARDIM/İLETİŞİM sayfamız üzerinden iletişime geçmeniz durumunda, Müşteri Hizmetleri departmanımız tarafınızla derhal iletişime geçerek sizlere yardımcı olacaktır. Saygılarımızla, Sanalpazar.com

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler