18 Şubat 2013 #1638820

Sanalpazar Kampanyası Tam Bir Fiyasko!

Sanalpazar 100 TL üzeri her alışverişe 10 TL SanalPara dağıtıyoruz diye mail atmıştı Şubat başında. 165 TL lik bir alışveriş yaptım. Ödemeyi yaptıktan sonra baktım puan yatmamış, sordum. Ödeme aktarımı gerçekleştikten sonra puan aktarımı otomatik yapılacak dediler. 6 Şubat'ta ödeme onayı ve ürün kargolaması yapıldı.


Ben de otomatik aktarılacakmış deyip üzerine düşmedim puanın. Bugün hala puan yatırılmadığını gördüm ve tepki gösterip nedenini sordum. Dediler ki 7 Şubat'ta bitti puanlar. Bu tuhaf cevap üzerine haklı olarak sinirlendim ve sitem ettim. Gelen cevapta resmen tehdit ettiler üslubunuza dikkat edin diye. Sizce hangi üslup yanlış? Sözünü tutmayan bir firma mı? Hakkını arayan müşteri mi?

Ergün 109 Okunma

Cevaplar

  • Ergün18 Şubat 2013

    Evet, doğru, kendinize yakışır cevaplar verdiniz.Taahhüdünüzü yerine getirmediğiniz için tepki gösterip hakkımı aradığım için, tehdit ettiğinizi de yazsanıza açık açık.Üstü kapalı geçiştireceğinize açık açık yazın, herkes okusun bilgi sahibi olsun.Bunca yıldır online alışveriş yaparım, sizin kadar müşterisine bu kadar lakayıt ve saygısız davranan, sözünü tutmayan başka şirket görmedim. Gerçek kurumsal bir firma, taahhüdünü yerine getiremese bile müşterisini kırmadan mağdur etmeden gönlünü almaya çalışır. Ama siz olayı neredeyse kişiselleştirip, umurumda değilsin demeye getiriyorsunuz.Sizin kurum kültürünüz de bu kadar demek.Herkes er geç hakettiği yere kavuşur.

  • Sanalpazar Temsilcisi18 Şubat 2013

    Üyemize "İLETİŞİM" bölümünden konu hakkında bilgi verilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön