20 Eylül 2013 #2021832

Sanalpazar Haksızlığa Ortak Oluyor!

16 Eylül tarihinde bir forum sitesi aracılığıyla telefonumu satmak için alıcıyla anlaştım. Telefonumda kozmetik kusurlar olduğunu söyledim, 10'a yakın fotoğraf gönderdim. Alıcı kabul etti. SanalPazar.com'dan ödemeyi yaptı ben de ürünü kargoladım.


Kargoyu teslim aldıktan 3 saat sonra bana telefonumda büyük bir çatlak olduğunu ve anlattıklarım dışında da kozmetik kusurları olduğunu söyledi. Benim alıcıya gönderdiğim fotoğraflarda da gözüküyordu telefonda en ufak bir çatlak/kırık yok ben de kabul etmedim. Çünkü sağlam gönderdim telefonu.


Alıcının kargo görevlisinin yanında tutanak tutturmadığı için iade edememesi gerekiyor. Burada mağdur olan benim ama SanalPazar.com beni suçlu buluyor ve iade almamı istiyor.

Uğr 278 Okunma

Cevaplar

  • Sanalpazar Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Üyemiz, Telefon görüşmemizde de belirttiğimiz üzere alıcı para transferini durdurmuş ve ürün iadesi talep etmiştir.Bu nedenle biz de alıcıdan kargo görevlisiyle birlikte düzenlediği herhangi bir durum tespit tutanağı olup olmadığını sormuş bulunuyoruz. Alıcının bu belgeyi tarafımıza iletememesi durumunda, ürün iadesine de olumlu bakmadığımızı kendisine bildirmiş durumdayız. Ancak alıcı ile uzlaşmanın halinde iade prosedürü uygulanabilecektir. Alıcıdan gelecek bilgi doğrultusunda hareket edeceğimizi belirtir, bu süre zarfında gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, SanalPazar.com

  • Uğr'un Teşekkür Mesajı20 Eylül 2013

    telefon yoluyla iletişime geçtiler ve sorunumun çözüleceğini belirttiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön